ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

retroradionics.co.uk

<< < (2/5) > >>

Rzeznik:
Tam krzyczą 11 funtów za przesyłkę do PL :) DataServe tylko 3,50. Za to "Chorwacki" oddział od Djordje chyba zdechł http://infinia-sustavi.hr/. U Pepików też drogo, sama folia prawie 100. Chyba pozostaje DataServe na ten moment.

KWF:
Do Plusa/128K nie bierz chinskich membran, sa takie sobie (lepsze od KeyPola, ale nadal takie sobie). Mozna dostac angielska lub czeska membrane za ok 16-18GBP + przesylka. Jak cos daj znac na priv ile ich potrzebujesz, bo kilka (2-3 max) moglbym zakupic lokalnie i wyslac z PL, kiedy znowu bede w kraju.

Rzeznik:
Dziękuję bardzo za propozycję. Przesyłka z UK tych membran z SMR to tylko 3,50 funta, więc bez sensu Ciebie specjalnie  angażować ;) Będę pewnie zamawiać tam za kilka dni, czekam tylko na jeszcze jednego ZX PLUS'a żeby sprawdzić jak u niego z folią i zamówienie poleci.

Pyza^Illusion:
Jakby co, to i ja poproszę jedną do plusa :)
Co do rozliczenia poproszę info na priv.

KWF:
Pyza^Illusion: jesli to bylo do mnie, to mam prosbe, aby nie skladac deklaracji tu a na PW. Jak juz to nie bede bawil sie w zamawianie 1 sztuki. Znajdz jeszcze 2 chetnych. Nie bede bawil sie w rozsylanie na rozne adresy, jedna paczka z 2-3 membranami, jedna przesylka pod jeden adres. Ty organizujesz reszte.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej