Komputery z Z80 > SAM COUPE

Oryginały ZX

<< < (4/5) > >>

galaxian:
O "sprzętowym emulatorze" pisał chyba Bajtek.
Ale na oczy go nikt nie widział, możliwe że sklep EUROPA (dyskrybutor Sama w Polsce) w ogóle nie sprowadzał go do Polski.
A może on w ogóle nie istniał, tylko pisali jakieś głupoty, aby wyjaśnić niepełną zgodność SAMA ze Spectrum ;)

matofesi:
Bajtek o Samie napisał tyle głupot, że jedna w tę czy we wtę zupełnie mnie nie zdziwi ;)
Choć to właśnie te głupoty wypisywane w Bajtku skłoniły mnie do zakupu Sama ;)

trojacek:

--- Cytat: matofesi w 2020.01.15, 11:18:11 ---Bajtek o Samie napisał tyle głupot, że jedna w tę czy we wtę zupełnie mnie nie zdziwi ;)

--- Koniec cytatu ---

Bo dostęp do sprzętu miały praktycznie tylko dwie osoby,  a innych źródeł informacji zbytnio  nie było.

Rzeznik:

--- Cytat: matofesi w 2020.01.15, 11:18:11 ---Bajtek o Samie napisał tyle głupot, że jedna w tę czy we wtę zupełnie mnie nie zdziwi ;)
Choć to właśnie te głupoty wypisywane w Bajtku skłoniły mnie do zakupu Sama ;)

--- Koniec cytatu ---

Niedawno przypadkiem z jakimś zestawem ZX dostałem 3 roczniki gazety z UK, "Sinclair User", z lat 89-90-91 i tam propaganda "Samowska"  nie ustępowała tej z Bajtka. Reklamy i artykuły co to za cudo i co na to powstanie to teraz aż kłują w oczy :)

matofesi:
@Rzeznik Ale propaganda w SU, YS czy innych gazetach z UK przynajmniej poparta była faktami. Bajtek obiecywał przynajmniej Spectrum o możliwościach Amigi w tym rzeczy, których Sam nie miał prawa móc robić ;)
Oczywiście w początkowym okresie hype'u na Sama w UK wszyscy opowiadali cuda bazując na teoretycznych specyfikacjach i dopiero sporo później się okazało, co z tych specyfikacji wynika w praktyce. Dało się co nieco zrobić, ale na pewno nie to co obiecywały reklamy. I żeby nie było teksty w Bajtku były puszczane jako materiały redakcyjne a nie reklama więc jakoś inaczej człowiek do nich podchodził.


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej