ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Party Spectrumowe w Polsce?

(1/7) > >>

Tygrys:
Pytanie, jest sens coś takiego robić i kto byłby chętny?

Możliwości mamy następujące:
- nie robić nic, bo nikt nie ma czasu na nic (delikatnie mówiąc)

- przyłączyć się do WAP-NIAKa jak rok temu

- zrobić swoje party

- zrobić luźny zlot z ewentualnymi konkursami w któryś weekend (wakacyjny?), nad jeziorkiem, w górach, z rodzinami (większe szanse na przybycie)

- inna propozycja.

Jakie są wasze opinie?

sect0r:
Jestem ze speccy.pl od niedawna. Jak na moje, to jeszcze troche za wcześnie i chyba za mało aktywnych osób na coś większego typowo dla Spectrum.
Jest opcja spotkania się na jakimś większym spektrumowym party poza granicami Polski... (bywacie? na których?)
Opcja z rodzinami ok, ale wtedy nie byłoby czasu przysiąść przy sprzęcie...
Było wogóle kiedykolwiek spectrumowe party w PL ?

Pyza^Illusion:
Chyba najlepiej przypiąć się do jakiegoś RiverWash'a, ew. Wap-Niak (choć mnie bardziej interesują dema niż gry).
A najlepiej to może nie tyle polskie co słowackie Forever! Multiplatformowe (8bit), kupa ludzi etc.
Znając życie to na polskie party wystawione zostaną 3 obrazki, 2 muzyczki i jedno demo :p

Opcja z rodzinami... Cóż, spotkać się spotkamy, ale nic nie wyniesiemy z takiego spotkania oprócz nerwów związanych z niańczeniem pań (bo mi się nudzi) i dzieci, zamiast spędzania czasu na tym czemu ma to służyć. O ile my znajdziemy wspólny język, tak nasze Panie musiałyby zajmować się dzieciakami i niekoniecznie znajdą wspólny temat. Półśrodek, w dodatku kosztowny (często wymagany wyższy standard) i niewiele wnoszący (ogólne rozproszenie). Lepiej przetłumaczyć kobicie, że to po prostu nie wypali i więcej męczarni z tego będą miały niż wypoczynku, a jak puści na te dwa dni to się nic nie stanie.

Najsensowniejszy byłby chyba luźny zlot/meeting, gdzie można porozmawiać, nabyć doświadczeń, obgadać pomysły etc. Skupić się na jakimś planie działania, obmyślić temat/scenariusz dema, pokazać posiadane materiały do wykorzystania, wychylić niejednego browca :D Takie spotkania przede wszystkim bardzo motywują i przynoszą kupę fajnych wspomnień.

Co do tego czy odbyło się spectrumowe polskie party. W 1999r zorganizowaliśmy w Lubaniu ZX Party, które ostatecznie było właśnie takim meetingiem, spotkaniem wielu (wtedy było ich mniej niż teraz) ludzi zainteresowanych Spectrum. Rok później we Wrocławiu Will zorganizował ZX Party 2, które ściągnęło niebywale dużo osób z zagranicy (Polska niestety nie dopisała). Nie były to jednak "takie" party o jakie nam chodzi. Raczej zloty.

RafalM:
Tego Wapniaka to sobie większość ludzi (z różnych platform) chyba chwaliła. Ja byłem po raz pierwszy w życiu na takiej imprezie i bawiłem się dobrze.

A tak spotkać się w cztery osoby to trochę smutno ;)

sect0r:
Wòdz ma opcję wysłania maila/pw do wszystkich zarejestrowanych :-)
Fajnie jakby to była przynajmniej 2 dniowa  impreza.

Tak się zastanawiam, licznik wyświetleń tematu wskazuje ok.70 odwiedzin, a postów jak kot napłakał. Chyba boją się, że spadnie na Nich brzemie organizacji...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej