Autor Wątek: witam :)  (Przeczytany 3607 razy)

sunater

  • *
  • Wiadomości: 27
witam :)
« dnia: 2014.12.24, 12:47:17 »
Witam wszystkich
Jakiś czas temu wzieło mnie na retro-komputery... Najpierw ożywiłem swoją Amige 500 wciągając sie w świat amigowców i PPA ale to nie jest ważne. W końcu przyszła pora na próbe "ożywienia" staruszka - pierwszego komputerka jaki mieliśmy w rodzinie :) Operacja częściowo się udała - mam jednak problem z kolorami o czym pisze w osobnym wątku :)
W każdym razie pozdrawiam wszystkich (szczególnie Yarmezego który jest też aktywny w Amigowym światku)  i wesołych świąt wszystkim :)

ikci

  • *****
  • Wiadomości: 1216
  • Miejsce pobytu:
    Kraków
Odp: witam :)
« Odpowiedź #1 dnia: 2014.12.24, 13:56:49 »
Witaj w naszym gronie :-)
Mamy tutaj specjalistów wszelakiej maści więc na pewno Ci pomogą   ;D

Jeżeli nie musisz być mega-anonimowy to fajnie by było jakbyś podał przynajmniej region z jakiego jesteś.

Ponieważ słynę z dobrych rad - więc zapodam Ci dobrą radę na dzień dobry:
YARMEZEGO to Ty lepiej tutaj nie pozdrawiaj jako, że  nie mamy takiego użytkownika w naszych zasobach.
Jeżeli to tylko błąd literowy i chodziło Ci o KOGOŚ INNEGO to istnieje obawa, że zostaniesz za to kiedyś okrzyknięty kretynem,
jak już co poniektórym to się przydarzyło mimo iż nie czują aby jakikolwiek błąd popełnili.  :D
Wesołych Świąt!
 

ZX Spectrum 48K, ZX Spectrum +, ZX Spectrum 128K, ZX Spectrum +2, ZX Spectrum +2B, ZX Spectrum +3, TIMEX TC2048, UNIPOLBRIT Komputer 2068, Didaktik Gama 80kB, 
Amstrad/Schneider CPC6128, Schneider CPC464, Commodore C64, Atari 800XL, 65XE 130XE, A500+, A600, A1200, ATARI 1040 STF

trojacek

  • *****
  • Wiadomości: 6846
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: witam :)
« Odpowiedź #2 dnia: 2014.12.24, 14:17:10 »
istnieje obawa, że zostaniesz za to kiedyś okrzyknięty kretynem,
jak już co poniektórym to się przydarzyło mimo iż nie czują aby jakikolwiek błąd popełnili.  :D

O, marwa kuć :)
Pojechałeś :)
Same złośliwe bydlaki, nie ma to jak świąteczna atmosfera ;-D
« Ostatnia zmiana: 2014.12.24, 14:25:15 wysłana przez trojacek »

sunater

  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: witam :)
« Odpowiedź #3 dnia: 2014.12.24, 14:52:10 »
Witaj w naszym gronie :-)
Mamy tutaj specjalistów wszelakiej maści więc na pewno Ci pomogą   ;D

Jeżeli nie musisz być mega-anonimowy to fajnie by było jakbyś podał przynajmniej region z jakiego jesteś.

Ponieważ słynę z dobrych rad - więc zapodam Ci dobrą radę na dzień dobry:
YARMEZEGO to Ty lepiej tutaj nie pozdrawiaj jako, że  nie mamy takiego użytkownika w naszych zasobach.
Jeżeli to tylko błąd literowy i chodziło Ci o KOGOŚ INNEGO to istnieje obawa, że zostaniesz za to kiedyś okrzyknięty kretynem,
jak już co poniektórym to się przydarzyło mimo iż nie czują aby jakikolwiek błąd popełnili.  :D
Wesołych Świąt!
Oki doki coś mi sie pokićkało miało być Yerzmyeya :P (zawsze przekręcam mu nick) :P
Jestem z Śląska konkretnie Ruda Śląska :P