ZX Spectrum > GRY

Szukam gry

<< < (3/3)

ZX Freeq:
Brawo! Swoją drogą, ciekawe, ta grafika znajduje się na zxart . ee, obrazek jest dobrze otagowany (m. in. "pirate"), ale jak szukam po "pirate" to się nie znajduje. Jak żyć? ;)

ZbyniuR:
@Rzeznik - No niewątpliwie pasuje do opisu, ale jakiś taki średni jest. To nie to. :(  Statek był bliżej plaży, choć to może była łódź ze żaglem, skrzynia była po lewej, pirat nie był aż tak duży, i zaczynam wątpić czy ta papuga nie była małpą. Pamięć płata mi figle. Ale poszperam jeszcze ze słowem Treasure i zajrzę na tą stronę zxart. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

damik:

--- Cytat: ZX Freeq w 2023.04.05, 18:50:03 ---W Booty jest żółte niebo. Do opisu prawie w 100% pasuje ten średniej jakości obrazek, ale nie ma papugi :(
https://zxart.ee/eng/authors/m/master2/pirates2/qid:604761/

--- Koniec cytatu ---

Ja tam widzę żółtą papugę w prawym górnym rogu, tylko trochę rozdeptaną albo po kontakcie z walcem drogowym.  ;D
No i nawet krew z niej wyciekła poprzez tylną cześć ciała.  :P

Rzeznik:

--- Cytat: ZbyniuR w 2023.04.06, 02:31:22 ---@Rzeznik - No niewątpliwie pasuje do opisu, ale jakiś taki średni jest. To nie to. :( 

--- Koniec cytatu ---

Nawet więcej pasuje, bo pisałeś wcześniej o ZX +2, a ta gra była sprzedawana w komplecie w UK właśnie w dużych boxach z +2.

Oczywiście pamięć może płatać figle ale też w drugą stronę - jako dziecku mogło Ci się po prostu wydawać to dużo bardziej kolorowe i szczegółowe i zapamiętałeś może bardziej to co Ci się wydawało, a mniej jak to wyglądało na prawdę (ja tak dość często mam ze starymi grami) ;)

Tutaj jeszcze okładki z tej gry z wersji wcześniejszej oryginalnej i trochę słabszej właśnie z zestawu z ZX +2.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej