ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

PIXEL HEAVEN 2021 - poświecony Sir Clive Sinclairowi

<< < (2/7) > >>

ZbyniuR:
Lutoscena - dobre. :)

Z całym szacunkiem dla Cliva ale myślę że bardziej na upamiętnienie zasługuje Jan Czochralski.

milton:
Yeah ! Maiłem mało czasu, żeby ogarnąć weekend z rodziną, więc nie przypominiałem się i nie zawracałem Wam głowy. ZX hall świetne! Udało się jednak zdążyć i przyozdobić mojego ZXa+ . Pozdrawiam wszystkich!

milton:
Ps. Zauważyłem w ZX Hall, że bardzo duże wrażenie na młodzieży wywierały ilustrowane pudełka gier. Wooowww.... super... nie to co teraz... piękne... Teraz to tylko wszystko cyfrowo ściągane.

Tygrys:
ZX HALL powstał i był obsługiwany siłami ludzi związanych ze speccy.pl. Dzieki ZX Freeq za dostarczenie większosci eksponatów. Ja wystawiłem to, czego ZXFreeq nie dał rady. Kilka, głównie klonów, dostarczył również V0yager.

Wielkie dzięki za rafamiga za pomoc w obsłudze eventu!

Crispin Sinclair pojawił sie na Pixel Heaven za sprawą naszego kolejnego aktywnego członka społeczności - toolouda, choć najważniejsze że to Crispinowi się chciało!
Miałem przyjemność oprowadzić go po naszym mini-muzeum i opowiedzieć o każdym z eksponatów, których nie znał. Jego autograf również znajduje się na moim Plusie.

W sobotę o 14:00 opowiadałem nie tylko po początkach ZX w Polsce, ale też poświęciłem kilka minut na opowiedzeniu o dokonaniach sprzętowych. Było o MacFace ale również pokazałem i pokrótce opowiedziałem o JS128 oraz Timmym. Można je było później obejrzeć, wyłożyłem je w gablocie.

milton:
Wielkie dzięki za sprowadzenie Sinclaira do PL i organizację ZX Hall. Jeżeli to był ZXFreeq, to w takim razie chyba jemu pożyczałem markera jak podpisywaliśmy ZXy. Pozdrawiam!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej