ZX Spectrum > POWITANIA

Kaz of ESI wita Was!

(1/3) > >>

PsheMass:
Na wstępie muszę podziękować Ziutkowi, który jakimś cudem mnie odnalazł w zakamarkach sieci  ;) To dzięki niemu dowiedziałem się o istnieniu takich retromaniaków jak Wy!
Nie ukrywam, iż fakt, że moje produkcje (i koprodukcje) na ZX Spectrumnę i Sama Coupe nie zaginęły w czeluściach komputerowej prehistorii, i że niektórzy z Was doceniają to co wtedy wyciskaliśmy z tych biednych ośmiobitowych kości, raduje mnie niezmiernie  :D
Mój ostatni sprzęt - Sam Coupe, niestety jakieś 6 lat temu odszedł do krainy wiecznych pikseli :( Moja przepasna biblioteka oprogramowania bez mojej wiedzy wylądowała na balkonie - i jak możecie się domyślać po 2 tygodniach nadawała się tylko do śmietnika... Kiedy o tym pomyśle do dzisiaj serce mnie boli :/
Dlatego naprawdę się cieszę, że dzięki Wam coś jednak pozostało!
Mam nadzieje, że z czasem odbuduję swoją biblioteczkę :) A może również coś jeszcze do niej dołożę :o
Pozdrawiam
Kaz of ESI

Tygrys:
Witaj Kaz!

Fajnie że Ziutek dał radę i Cię odszukał. Ja kilkukrotnie próbowałem, ale znajdowałem nieaktualne namiary.
No to mamy pełną trójcę ESI ;-)

Ziutek:
Hej, hej, już miałem obawy że się nie zdecydujesz. No to teraz czas nadrobić zaległości za ostatnie 20 lat :)

PsheMass:

--- Cytat: SwenG w 2014.05.22, 21:58:05 ---miałem obawy że się nie zdecydujesz

--- Koniec cytatu ---
Ziutek jakie obawy? Ktoś tutaj gryzie? Może jedynie Maciuś troszkę, ale chyba sobie z nim poradzę ;)

matofesi:
Nie gryzę od dłuższego czasu ;) Cześć :)

Ja po tych latach już nawet nie pamiętam o co myśmy się właściwie gryźli ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej