ZX Spectrum > NAPRAWY

Apel do amatorów

<< < (2/13) > >>

Rzeznik:
Ja obiecuję, że już nie będę (pamiętasz rezystor w moim +2), już sobie lutownicę kupiłem ale tylko kabelki nią lutuję, za bebechy się nie biorę :-]

ikci:

--- Cytat: Ilyad w 2015.01.31, 14:06:20 ---Ale przecież wewnętrzny AY nie grysie się z dołączanym zewnętrznym. U mnie działa. Wiem że działa też na Toastracku. To TSFM gryzie się z wewnętrznym i to tylko w trybie FM.

--- Koniec cytatu ---

No tak. Czytałem własnie wypowiedź Yerza z 2012 roku na ten temat. Sorki za wprowadzanie w błąd.

zaxon:

Co ty mi tu Pear pierniczysz, toz widzialem na Youtube jak sie plyte do laptopa w piekarniku naprawia, tak samo jak plyty do ps3, wiec mi tu nie bajdurz o garazu, o jakis oscyloskopach o jakis innych bajerach bo to wszystko po to zeby mnie naciagnac, ja ze szwagrem jutro grilla rozpalimy i se sam wygrzeje plyte do mojego Appla co sie popsula lonskiego roku, folie aluminiowa kupilem w GS i naprawa mnie bedzie kosztowac 5 zlotych i grosza nie zaplace tym madralom z serwisu. Do tego ziec ma opalarke na gaz bo rynny lutuje wiec co i jak trzeba polutujemy.

pear:
A wiesz zaxon ?
Pora taka, że ja sobie też coś dobrego do picia przygotuję  :D
Na zdrowie  8)

zaxon:
No coz, jak to mawiaja moi szefowie, bez politra nie razbierjosz ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej