Komputery z Z80 > TIMEX

FDD3000

(1/3) > >>

Duddie:
Ponieważ jestem ogromnym miłośnikiem stacji FDD3000, poszukuję osób, które mają jakieś oprogramowanie dla tej stacji, ew. dyskietki w jej formacie. Warto byłoby zrobić bibliotekę tych programów w postaci cyfrowej. Ja sam mam trochę programów użytkowych do niej, kopiery, TOS v A.4 itp. Czy ktoś ma jakieś zasoby w tym temacie i mógłby udostępnić w celu ocalenia od zapomnienia?

Pyza^Illusion:
Oczywiście, że ma :D
Kiedyś się nawet za to zabrałem i powstało trochę plików .DSK do "wypalenia" na dyskietki :D Nie wiem w jakiej formie mógłbym to tu przytoczyć. Tworzone to było z myślą o forum Yarka. Kilka takich "ISO" zawiera użytki dla FDD z podziałem na: gfx, mus, code i packery. Obraz TOS'u 4.0, lub np. UTILS80 dla dyskietek dwustronnych z podwójną gęstością (DD) też się znajdzie :D

Duddie:
Jak możesz to prześlij do mnie mailem. Chyba, że jest tego dużo, to pomyślimy o jakiejś alternatywnej metodzie. Przejrzę co tam jest, dodam swoje i dostarczę Tygrysowi do wrzucenia na stronkę.

Trahald:
Parę dyskietek mam. Głównie jakieś gry, z użytków to chyba tylko jedna z dyskietek Bajtka.
Dwa lata temu jeszcze były na chodzie, ale czy teraz - to jest pytanie.

Duddie:
Bajtek chyba wydał jedną dyskietkę z programami na PC, służącymi do obsługi softu na FDD3000. Muszę ją wyszperać, bo mam ją na pewno. Także zgraną na PC, żeby nie zaginęła.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej