Komputery z Z80 > CP/M - kompatybilne

Terminal do FDD3000, czyli bajzel na kółkach

<< < (2/7) > >>

pear:
No właśnie wróciłem z garażu. Udało się zgrać.
Obraz zawiera chyba wszystko co ważne miałem/mam na dyskietkach pod TOS (obraz ma po 80 ścieżek na dwóch stronach, czyli 640KB).
W głównym katalogu są 2 pliki FN.ASM i GRPH64.ASM. To jednak nie ZEUS tylko jeszcze jakieś inne ustrojstwo co potrafiło współpracować z plikami na dyskietkach.
Próbowałem wyłuskać te 2 pliki SCADM-em, żeby podejrzeć, ale ten program pokazuje tylko pierwszych sto plików z katalogu dyskietki :( Tam jest znacznie więcej nagrane.
EDIT:
W razie czego jeszcze gdzieś się chyba znajdzie wersja skompilowana do porównania, czy to aby na pewno ostatnia wersja.
I proszę mnie nie pytać co i jak, bo pisałem ten kod, gdy byłem jeszcze przystojnym murzynem z kręconymi włosami.

trojacek:
Oto dwa rzeczone pliki. Faktycznie trzeba je trochę obrobić, by przypominały czytelny listing.

pear:
To ja chyba jeszcze ten wynikowy plik zgram, ale to jutro już. Możliwe, że na tej dyskietce będzie też zmodyfikowany terminal, który ten pakiet graficzny ładuje przy starcie.

pear:
Na tym samym obrazie jest też ASM, którym te pliki zostały zrobione. Może Ci się uda rozkminić polecenia do obsługi. Mnie się to 30 lat temu udało, instrukcji nie miałem ;)

trojacek:
Tak, widziałem, może w wolnej chwili spróbuję (ale może ktoś się okaże szybszy).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej