ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Krakowskie Retrospekcje - runda IX

(1/1)

Kiender:
Po roku wymuszonej przerwy wracamy z Krakowskimi Retrospekcjami! Tak jak zawsze spotykamy się żeby pograć i pogadać w blasku kineskopowych monitorów. Wszystko odbywa się w trybie pospolitego ruszenia - Masz jakieś fajne sprzęty do pokazania? Chcesz wypić piwko z ludźmi nadającymi na tych samych falach? A może po prostu chcesz przyjść i pograć na komputerach i konsolach w gronie retromaniaków? To właśnie impreza dla Ciebie.

Retrospekcje odbędą się tam gdzie zwykle czyli w sali konferencyjnej w biurowcu „Miastoprojekt” Kraków przy ul.Kraszewskiego 36 (obok stadionu Cracovii). Miejsca jest dużo, przewidujemy, że zmieści się około 30 stanowisk tak więc szykujcie swoje zasilacze.

Czas: 23 października (sobota) 2021 od godziny 15.00 do 2.00 w nocy w niedzielę czyli jakieś 11 godzin dobrej zabawy.
Miejsce: Kraków, ul. Kraszewskiego 36, sala konferencyjna w przyziemiu budynku – wejście od strony ulicy po schodkach w dół przez lokal gastronomiczny (po lewej stronie od frontu budynku)

Koszty: wejściówka w cenie 10zł od osoby zarówno dla przynoszących swoje komputery jak i pozostałych. Jest to opłata za koszty wynajmu lokalu. Panie i dzieci do lat 15 wchodzą jak zwykle za darmo

Prowiant: do sali konferencyjnej przylega lokal gastronomiczny. Będzie więc można kupić piwo, paluszki i ciepłe posiłki (od godziny 16.00 do 23.00)

Parking: przed budynkiem jest dużo miejsca do parkowania z tym, że do godziny 20.00 w sobotę obowiązuje płatna strefa, 5zł za godzinę.

Komputery: Zapewnimy kilka maszyn, ale jak zwykle liczymy na uczestników i ich niezawodne 8/16-bitowce. Wszystkim osobom chcącym przynieść swoje maszyny udostępniamy stoły i prąd (zabierzcie przedłużacze)

Informacja COVID-19: obowiązują nas wszystkie aktualne wytyczne Ministra Zdrowia. Na dzień dzisiejszy imprezie może pojawić się łącznie 150 osób (chociaż nigdy nie było nas więcej niż 60). Trzeba się liczyć z tym, że do października może się jeszcze coś pozmieniać więc będziemy informować o ewentualnych zmianach w dopuszczalnej liczbie osób.

Wydarzenie na facebooku
https://www.facebook.com/events/2044436465720562?active_tab=about

Link do zdjęć z poprzednich edycji:
http://retrospekcja.net.pl/category/krakowskie-retrospekcje/

Regulamin:
1. Każdy z uczestników zobowiązany jest pilnować swojego komputera/konsoli. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za ewentualne szkody w tym zakresie
2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyproszenia z terenu imprezy osób będących pod mocnym wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz zakłócających przebieg spotkania
3. Nie ma możliwości spania na terenie imprezy. Lokal musi zostać opuszczony do godziny 2.00 w nocy
4. Każdego z uczestników obowiązują aktualne na dzień imprezy wytyczne Ministra Zdrowia dotyczące sytuacji Covid-19

Kiender:
Ponieważ impreza już w najbliższą sobotę to garść informacji tuż przed godziną zero:
- będzie trochę fajnych sprzętów na stołach. Oprawę audio zapewnia oczywiście Pin. Chłopaki z Krakowskiego Muzeum Elektroniki przyniosą trochę gratów z kategorii "elektronika". Będzie też stół ze starą zachodnią prasą do przeglądania
- startujemy o godzinie 15.00. Wówczas będzie się już można rozkładać ze sprzętami. Tutaj mamy organizatorską prośbę. Ponieważ tej jesieni sala przechodzi remont więc wszystkie stoły i krzesła (a jest tego trochę) są składowane w pomieszczeniu obok. Musimy te meble przenieść, a troszkę to zajmie. Ponieważ klucze mamy od 14.00 więc od tej godziny zaczynie się „przeprowadzka”. Jeżeli ktoś z was dysponuje szerokimi barkami i byłby skłonny nam pomóc to będziemy wdzięczni. W grupie pójdzie szybciej i sprawniej. Przy okazji może sobie z marszu zaklepać lepsze miejsce na sali ;) Podobnie pod koniec imprezy czyli po północy trzeba będzie te stoły i krzesła odnieść na miejsce. Tu również przydałaby się pomoc retro braci.
- wszyscy zdajemy sobie sprawę z obostrzeń Covidowych. Jedni się tym przejmują bardziej, inni niekoniecznie. Nie będziemy nikogo gonić, ani mówić mu jak ma się zachowywać. Każdy ma swój rozum i wie z czym się mierzy. Prosimy natomiast o zdrowy rozsądek i jeśli ktoś z was przeczuwa u siebie jakąkolwiek jesienną chorobę (grypa, potok z nosa, covid) to niech lepiej zostanie w domu. Szkoda żeby rozsiewał zarazki po sali.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej