ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

"Sonda" wraca na antenę TVP

(1/21) > >>

Gelip:
Dziś dowiedziałem się iż popularny przed laty program "Sonda" wraca na antenę TVP.
Kultowa „Sonda” wraca na antenę TVP. Premiera w Dwójce w poniedziałek o godz. 21.50
Z ciekawości będę oglądał jakie by nie było - bu lubiłem "Sondę" i Kurka z jego ZX Spectrum :)
Zapowiada się ciekawie:

--- Cytuj ---
Już wiosną na ekrany TVP2 powróci popularnonaukowy program „Sonda”, który był nadawany w latach 1977-1989. W każdym odcinku rozważania naukowe prowadzących sprzed lat zostaną skonfrontowane ze współczesną rzeczywistością.

W nowej odsłonie „Sondy” prowadzący nie tylko sprawdzą, czy przewidywania autorów sprzed ponad 25 lat sprawdziły się, ale także sami podejmą próbę odpowiedzenia na pytanie: jak będzie wyglądał świat w przyszłości?

Specjalnie na potrzeby programu w TVP powołano zespół naukowy i to właśnie z ich grona wyłowieni zostaną prowadzący „Sondę 2”
--- Koniec cytatu ---

Maryjan:
Ja mam 210 odcinków na dysku :) Więc, co jakiś czas sobie oglądam :)

Ale ta nowa "SONDA" zapewne nie dorówna klasie starej. Musieli by znaleźć "takich dwóch jak ich trzech" lecz obawiam się, ze nie ma już ani jednego :(

kasztelan:

--- Cytat: mariansss w 2016.03.10, 23:24:22 ---Ja mam 210 odcinków na dysku :) Więc, co jakiś czas sobie oglądam :)

Ale ta nowa "SONDA" zapewne nie dorówna klasie starej. Musieli by znaleźć "takich dwóch jak ich trzech" lecz obawiam się, ze nie ma już ani jednego :(

--- Koniec cytatu ---

Super sprawa. Gdzie coś takiego można zassać?

Maryjan:
Było kiedyś na peb.pl, teraz, zapewne jest na chomikuj.pl albo torrenty.

ZX Freeq:

--- Cytat: mariansss w 2016.03.10, 23:24:22 ---
Ale ta nowa "SONDA" zapewne nie dorówna klasie starej.

--- Koniec cytatu ---


Nie ma szans. Ludzie inni i czasy inne. A my sami też się zmieniliśmy. To se ne vrati. Szkoda. Ale czekam z niecierpliwością.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej