ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

"Puszka Pandory" - reedycja

<< < (3/8) > >>

nyny1:
Na fejsie było jakieś info od Łapusza, że się chyba opóźni wysyłka nie z winy autorów (Borka etc.)
Znajdę to przytoczę by nie siać niepotrzebnie defetyzmu.

m0b:
A! Jak coś było na fejsie to spoko. Niestety chyba zawodzi komunikacja i potem pojawiają się takie bezcenne (choć w pełni słuszne) komentarze (nie mój, zbieżność imion przypadkowa) :D


--- Cytuj ---Panowie. Na początku grudnia wsparłem Was kwotą 523 zł. Wysyłka nagród miała być w styczniu. Jest luty - na mailu nie mam od was nic w stylu "Maciek, k.., daliśmy dupy, dostaniesz od nas przesyłkę w lutym albo w marcu". A powinienem mieć - bo ja Wam zaufałem i fajnie jakbyśmy się wzajemnie szanowali. Co jest grane?
--- Koniec cytatu ---

matofesi:
Nie, żebym coś miał przeciwko reedycjom, zbieraniu kasy itp., ale zawsze jak czytam o kolejnym crowdfundingowym fuckupie (oby nie tu) to mam takie trochę wrażenie, że ludzie nie rozumieją crowdfundingu... To nie jest tak, że wy cokolwiek kupujecie i ktokolwiek wam cokolwiek gwarantuje. Z dobroci serca oddajecie własną kasę z nadzieją, że zbierający się wywiąże ze zobowiązań.

Czasem się wywiązuje, czasem nie a ludzie nadal się dziwią.

I oby tutaj wszystko zakończyło się pozytywnie.

m0b:
Ależ ja w pełni to rozumiem. Tylko nadal pozostaje kwestia komunikacji. Gdyby po zakończonej akcji pojawiła się informacja: "sorry panowie, ale wasze 300 baniek rozeszło się na niezbędne operacje logistyczne (2-tygodniowe spotkania biznesowe w różnych częściach świata), zakup wyposażenia (iPhony, iMaci, iWszystkieInneRzeczy) oraz opłaty licencyjne (dożywotnia subskrypcja Netflixa dla rodziny i znajomych), niestety w tej edycji nie uda się już nic zdziałać, ale od razu zapraszam na drugą (i trzecią)", to przecież nikt nie miałby pretensji, a tak ludzie czekają w niepewności ;)

matofesi:

--- Cytat: maciekb w 2021.02.05, 13:21:15 ---a tak ludzie czekają w niepewności ;)

--- Koniec cytatu ---

Jak zwykle w takich sytuacjach ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej