ZX Spectrum > POWITANIA

Dzień Dobry

(1/3) > >>

SP8RHT:
Pozdrawiam wszystkich miłośników sprzętu retro. Trafiłem tu przypadkiem ale postanowiłem zatrzymać się na dłużej, ponieważ widzę wiele wpisów kolegów krótkofalowców. Ponieważ zajmuje się zawodowo i hobbystycznie łącznością radiową - nastąpił u mnie przesyt tego tematu. Skutkiem tego była naprawa mojego ZX Spectrum 48 kb i naprawa oraz przeróbka drugiego kupionego w stanie agonii (wersja 16 kb). Obecnie obydwa po remoncie czekają na nową folię klawiatury. W czasach mojej młodości, gdy komputery były dostępne tylko w sklepach PEWEX-u i na zdjęciach w Bajtku i Młodym Techniku, prowadziłem zeszyt z własnoręcznie pisanymi programami. Nigdy potem nie miałem okazji ich przetestować. Zeszyt gdzieś zaginął ale czas spełnić marzenia z dzieciństwa. Pozdrawiam.

PABB:
... to aż Ci zazdroszczę tej frajdy i radości z pierwszych przywróconych do życia zwłok :)

Fajna, łatwa w zrozumieniu i naprawie platforma - przyjemna baza softu + świetne community...

Witaj na pokładzie :P

skoti:
Cześć
Dobrze trafiłeś. Speccy.pl to kopalnia informacji.

VY 73

KWF:
Hej,

Miło, że zarejestrowałeś się tutaj i mam nadzieję, że znajdziesz na tym forum wiele interesujących informacji o sprzęcie i jego programowaniu.

Boyo:
Cześć, witaj na Forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej