Autor Wątek: SkyShowtime - znowu trochę kicha...  (Przeczytany 2416 razy)

matofesi

  • *****
  • Wiadomości: 2049
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
Odp: SkyShowtime - znowu trochę kicha...
« Odpowiedź #15 dnia: 2023.02.16, 11:29:24 »
Wyobraź sobie, że wiem i posiadam chromebook'a.  :P

OK. Znaczy jest nas dwóch.

Cytuj
Natomiast nie korzystam z SST.
I widzę sprzeczność między Twoją informacją a informacją z SST (patrz podany wcześniej załącznik gdzie jest wyraźnie podane że Chrome OS jest wspierany), dlatego pytam czy sprawdziłeś, przed napisaniem informacji. Bo nie wiem czy SST podaje błędne informacje, czy Ty?
Zresztą pewnie i tak wieczorem lub w weekend sprawdzę dla zaspokojenia ciekawości.

Znaczy zakładasz, że biję pianę bez sprawdzenia?... Sprawdziłem - wynik próby odtwarzania jest taki jak w załączniku. Jak już mi takie coś wyskoczyło zacząłem szukać co o tym piszą inni i konkluzja jest taka, że błąd 6007 oznacza niesupportowaną przeglądarkę i co do zasady oznacza to Linuksa ale również Chrome OSa. Może na niektórych Chromebookach działa - u mnie nie. No chyba, że "Chrome OS" na ich liście oznacza fakt, że można zainstalować apkę Androidową - wtedy zgoda - działa i jest supportowany. Ale niezupełnie o to mi chodzi.

edit : Przy bliższym przyjrzeniu się liście na 99.9% chodzi o apkę androidową. Najpierw masz przeglądarki Win/Mac potem urządzenia mobilne a potem "Chrome OS" co jednoznacznie sugeruje, że nie chodzi o "Chrome 75+ on Chrome OS" tylko jakieś inne rozwiązanie - jedyne działające jakie znam to apka androidowa.