Autor Wątek: ZX 4MB i FlashD0  (Przeczytany 3441 razy)

Traszkin

  • *
  • Wiadomości: 3
  • Miejsce pobytu:
    Czeladź
ZX 4MB i FlashD0
« dnia: 2013.10.28, 22:59:14 »
Chciałem wykonać projekty jak w temacie ale niestety na stronę Yarka nie można się zalogować a nie nie mam plików u siebie na dysku. Czy ma ktoś może dokumentację do nich?
Myślę że Yarek nie ma nic przeciwko temu żeby mi je przesłać. Tym bardziej że jak strona działała to mogłem pliki pobrać od niego jako zarejestrowany user.

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: ZX 4MB i FlashD0
« Odpowiedź #1 dnia: 2013.10.29, 07:29:12 »
Dałem znać Jarkowi, jak znajdzie chwile to tu zajrzy.

Gryzor

  • *****
  • Wiadomości: 2010
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: ZX 4MB i FlashD0
« Odpowiedź #2 dnia: 2013.10.29, 09:45:43 »
Fajnie, jakby strony Yarka zaczely wreszcie dzialac w pelni, bo tam mnostwo przydatnych i unikalnych materialow.
W wiekszosci mam wszystko pobrane, ale nie wiem gdzie :-)
Czesto tez korzystam ze strony http://k1.dyndns.org/ - sa tu materialy, ktorych nie ma na WoS.

Jarek Adamski

  • *
  • Wiadomości: 7
  • Miejsce pobytu:
    Polska
Odp: ZX 4MB i FlashD0
« Odpowiedź #3 dnia: 2013.10.29, 12:41:13 »
Do naprawienia strony już się przymierzałem kilka razy i mam szczery zamiar w końcu to zrobić. Niestety, aktualnie większość czasu pochłania mi zaangażowanie w automatykę sterującą mieczami jachtu żaglowego Haber 34C4 i pewnie będziemy pływać z tym do połowy listopada. Teoretycznie powinienem mieć więcej czasu w okolicy początku grudnia, ale póki co sytuacja rozwija się dynamicznie. Dopiero tydzień temu udało się po raz pierwszy popłynąć tak, że ustawieniem mieczy zajmował się komputer.

Co do projektów, to jestem też zainteresowany sprzedażą posiadanych przeze mnie płytek drukowanych. O ile dobrze pamiętam, zmontowałem trzy egzemplarze ZX4MB, jeszcze kilka potencjalnie mógłbym. Do Timex 2048 przydała by się płytka montowana pod Z80 (od razu z miejscem na AY), ale czy jest sens nad taką pracować?
Jarek Adamski

Od ~15 listopada wracam do 8bit.
A na razie HABER 34C4 und Siemens S7-1200.

Traszkin

  • *
  • Wiadomości: 3
  • Miejsce pobytu:
    Czeladź
Odp: ZX 4MB i FlashD0
« Odpowiedź #4 dnia: 2013.10.29, 14:46:11 »
Oooo, płytką byłbym żywo zainteresowany ale zmontować wolałbym sam :)  . Te projekty miały być dla mnie pomocne w opanowaniu działania tego typu komponentów. Zakup gotowca mnie nie interesuje ale płytka plus podzespoły po rozsądnej cenie :)  to jak najbardziej.

pear

  • *****
  • Wiadomości: 5511
  • Miejsce pobytu:
    Będzin
  • Z80 only
Odp: ZX 4MB i FlashD0
« Odpowiedź #5 dnia: 2013.10.29, 18:16:23 »
Co do projektów, to jestem też zainteresowany sprzedażą posiadanych przeze mnie płytek drukowanych.

Jeśli masz na zbyciu płytki TI-of-TTL M-397, to bardzo chętnie "wciągnę" :)
ZX/Enterprise/CPC/Robotron/C128D