Komputery z Z80 > POLSKIE KOMPUTERY

ELWRO 600

(1/2) > >>

mkamzierczak:
Ponad rok temu stałem się posiadaczem dosyć unikatowych elementów komputera ELWRO 600. Wreszcie przyszedł czas na to, żeby komputer postawić na nogi. Niestety brak dokumentacji, będzie inżynieria wsteczna. Projekt planuję skończyć, o ile czas pozwoli w przyszłym roku. W tym roku chcę wyklepać obudowę i zrobić zasilacz. Jak widać po zdjęcia dostępnych u mnie na stronie, mimo że jest to komputer serii informacyjnej... to sporo rzeźby jest na nim zrobionej ręcznie. Konstrukcja jest bardzo ciekawa, praktycznie wszystko na częściach CEMI... nawet procek MCY7880. Zapraszam do obejrzenia fotek pakietów, ktoś tu o nie prosił.

https://polskiekomputery.pl/kolekcja/elwro-600/

KWF:
Ciekawe, tylko nic nie mogę zobaczyć na Twojej stronie, bo otwiera się jako biała kartka (Safari 14.1.2). Edge (107) pod Win10 daje komunikat "This page isn't working at the moment" HTTP Error 500.

tomi:
Coś się musiało niedawno stać, bo w nocy jeszcze działała :) , a teraz faktycznie:

Ta strona nie działa
Serwer polskiekomputery.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.
HTTP ERROR 500

mkamzierczak:
Tak zaczęliście oglądać ELWRO 600, że aż stronę wywaliło :D Już można :) Zdiagnozowałem, że koledzy z Chin też chcieli oglądać płytki do ELWRO 600 więc postawiłem bloka na wszystkie państwa dalekiego wschodu.

Damianx:
czyli teraz czekamy aż na ali pokaże się klon komputera.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej