ZX Spectrum > POWITANIA

Czołem!

(1/3) > >>

konradus:
Chciałem się przywitać :)
Wczoraj poszedłem do piwnicy po buty. Butów nie przyniosłem, ale wróciłem ze swoim Timexem, który przeleżał tam ponad 20 lat przywalony ogórkami ;) Mam TC2048, FDD3000, dodatkowy napęd FDD3 i 5,25. Znalazłem uszkodzony AY, ale do zrobienia, tylko złącze do przelutowania. Joy od Atari z kompletem blaszek zapasowych(sic!), no i tajemnicze pudło z "serwetkami" 5,25, które pamięta giełdę w lubelskim Stasiu ;) Niestety nie znalazłem, a miałem - Seikoshę GP-50 i komplet Bajtków od nr 1... jestem prawie pewny, że to zostało wywalone :( W każdym razie gram w Jumping Jacka wgranego z komórki i czytam Waszą stronę, odświeżam wspomnienia. Mam nadzieję, że w pudle z dyskietkami znajdę jakieś fajne stare "sprawy", liczę na Logo sentymentalnie - prowadziłem przez jakiś czas w jednej z lubelskich podstawówek kółko komp. dla dzieci w drugiej połowie lat 80tych. Właśnie na Logo pokazywałem im podstawy, w sieci z naszych Juniorów, pamiętam... :)
Pozdrawiam,
k.

Tygrys:
Witaj!

Miło gościć kolejną osobę ze swoich rodzinnych stron. Kto wie, może spotkaliśmy się kiedyś w staszicu na giełdzie ;)

RafalM:
Witaj! Czytaj, pisz, czuj się jak u  siebie w domu :)

Micky:
Witaj!
Koniecznie zrob backup dyskietek i podziel sie swoimi doswiadczeniami.

konradus:
:)

@Tygrys
Siedziałem tam trochę, więc to jest więcej niż prawdopodobne ;)

@RafalM
 :)

@Micky
Jeszcze nic po przytaskaniu do domu na FD3000 prócz CP/Ma nie odpalałem. Radochę zostawiam sobie na weekend. Wtedy zacznę metodycznie sprawdzać zawartość dyskietek. Może znajdę coś unikalnego? Wtedy się o tym na pewno dowiecie.



BTW: jednak mój AY okazał się tylko obudową z klekoczącym się w środku złączem :| Środka nie ma. Widziałem, że można kupić AY teraz chyba bez problemu? U Lotharka? Jeśli czegoś nie pokręciłem... A czy można kupić je w wersji pionowej?, ja taki właśnie miałem, mało miejsca zajmował...

Dziękuję za miłe przyjęcie :)

Pozdr,
k.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej