ZX Spectrum > WSPÓŁCZESNE KLONY

Keypad do toastracka

<< < (2/5) > >>

KWF:
Zebrano zaledwie $3400 z wymaganych $8000. Do tych 50% jeszcze brakuje prawie 10% :). Fakt lepiej brzmi prawie 50% niż ponad 40% ;D

Aby dobić do 50% potrzebują 15 wspierających ($40 od łba), a na drugie 50% następne 100 osób.

trojacek:
No to słabo. Podejrzewam, że ci zainteresowani już dawno zadeklarowali zainteresowanie i trudno będzie znaleźć "kworum".
Jest jeszcze pewnie kilkunastoprocentowa grupa "wahaczy" (w tym ja), którzy nie spieszą się z decyzją, obserwując tempo zbiórki. Nie widzę tu w sumie 100%. Cena raczej nie spadnie, na dodanie więcej freebies też raczej nie ma co liczyć.

KWF:
Mysle, ze ludzie ochloneli po dwoch kublach zimnej wody, jakie na nich spadly po zbiorkach na ZX Omni i ZX Nexta. Sam mam mieszane odczucia i raczej nie zamowie tej klawiaturki. ZX Omni skutecznie wyleczylo nie ze wspolfinasowania i przedplat, a ZX Next dolozyl swoje.

Maryjan:
Zbiórka środków przedłuż się do czasu, aż dana kwota zostanie uzbierana.
Mój kolega zamówił nawet x2 :)

Mnie ciekawi, jak będzie rozwiązana obudowa i klawisze.
Może nadadzą się formy od klawiatury dla ZX Next ?

damik:
Zadam może i troszkę głupie pytanie... bo gdybym sobie kupił coś takiego to jakie to ma obecnie zastosowanie w praktyce.
Co tym można robić ciekawego i do czego się to może jeszcze w zasadzie przydać ?... może poza wprowadzaniem ciągów cyfr np do arkusza kalkulacyjnego...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej