ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Spójrzcie na YouTube...

<< < (134/138) > >>

ZorrO:
NOWOŚĆ! Rozmowy Głosowe po polsku z ChatGPT. To Jest Lepsze Niż Filmy Sci-Fi! - 13min.
https://www.youtube.com/watch?v=vKST77MSiKI

popocop:
Adam Śmiałek rozpoczął nowy cykl "Historia komputerów". W pierwszym odcinku przedstawia pierwszy numer czasopisma "Byte":
https://youtu.be/yQjmOmQRLks?si=zOm7JD3psjzlzRpT

ZorrO:
Warto propagować bo chcą nas z robić w wała.
Prawda o Strefach Czystego Transportu. 20min.
https://www.youtube.com/watch?v=Dhlk4SI1_Qk

trojacek:
Ale pierdolety. No ale co ma mówić gość reklamujący ceramizatory czy inne wynalazki motoryzacyjne, no i generalnie propagujący motoryzację. Przez gardło by mu nie przeszło, że czyste powietrze jest lepsze od spalin :) A reklamodawcy to natychmiast zerwaliby kontrakty.

SCT w dużych miastach są potrzebne, tylko trzeba je wdrażać z głową. Na razie Warszawa (o niej wspominam, bo tu generalnie bywam najczęściej, oprócz Paryża, gdzie powietrze w mieście polepszyło się radykalnie po wprowadzeniu SCT)  forsuje pomysł wzorowany na innych krajach zachodnich, co idealne nie jest i nie będzie, dopóki nie będzie technicznych środków eliminacji śmierdziuchów.
Jestem za jak najszybszym początkiem wdrażania SCT w Warszawie. Ostatnią propozycję uważam za bardzo nieradykalną, wręcz za spokojną. Jestem również za rozszerzeniem SPP (strefy płątnego parkowania) na jak największy obszar miasta. Jak ktoś jest zameldowany tam, gdzie mieszka, to go nie zaboli - bo raz, że za parkowanie pod domem nie płaci, dwa, w SCT otrzymuje łagodniejsze warunki.
I piszę to z perspektywy osoby zameldowanej w Warszawie, ale nieparkującej pod domem (więc żadnych ulg, abonamentów) swoich 2 samochodów - kopciucha turbodiesla z 1995 (bez żadnych ulg typu żółte blachy) i 3-litrowego benzyniaka z 2003 roku.

Ten vago-cośtam to dla mnie taki konfederata gadający o prawach kobiet - w sensie, że to oburz, że je w ogóle śmią mieć :)

Ale do niechcenia aut w centrum miast trzeba normalnie dojrzeć. Podobnie, jak się wyrasta z konfederosji (nie licząc tych, co na niej zarabiają).

ZorrO:
Po tym co napisałeś mam wrażenie że nie obejrzałeś.
Nikt nie powiedział że jest przeciw, tylko że w proponowanej formie, wielu utrudni życie, wielu da po kieszeni a efekt może być niewielki przez błędne założenia co do kwalifikacji aut.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej