ZX Spectrum > HARDWARE

SVI-CAS wgrywadełko

<< < (2/3) > >>

Roch:
Cześć

Bardzo proszę daj znać czy zakup się udał. Ja też jestem zainteresowany zakupem takiego urządzenia bo stan posiadania różnych staroci zwiększa się w postępie geometrycznym ;-) O czym moja połowica jeszcze nie wie ;-)

Roch

Perkoz:
Dostałem odpowiedź od autora projektu. Urządzenia są w produkcji, projekt się rozwija, dodane są nowe komputery, które obsługuje. Można dokupić przewody do podłączenia do komputerów z innym złączem magnetofonowym niż jack, zamówiłem do Komodorka i Atari.

Jestem na liście oczekujących, około 100 innych maniaków przede mną :)

paroos:
A jaki koszt?

pawelb:

--- Cytat: Perkoz w 2023.09.04, 08:34:51 ---
Dostałem odpowiedź od autora projektu. Urządzenia są w produkcji, projekt się rozwija, dodane są nowe komputery, które obsługuje. Można dokupić przewody do podłączenia do komputerów z innym złączem magnetofonowym niż jack, zamówiłem do Komodorka i Atari.


--- Koniec cytatu ---
Atari??? Przecież tam jest SIO  czyli szukasz SIO2PC lub SIO2SD. Jak bardziej zasobny portfel to Fujinet .
Komodorek to ma wiele interfejsów  a w przypadku taśmy masz  TapeCard microSD.
Chyba że nie pojmuje idei tego co opisałeś.

damik:
Idea była chyba taka by mieć jedno do (prawie) wszystkiego, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ale jak ktoś lubi testować nowe zabawki to jego wybór i nic mi do tego...  :)

Są i tacy co lubią ten dreszczyk emocji podczas wgrywania z taśmy lub czegoś ekwiwalentnego, podziwiać paski na ekranie lub inne efekty graficzne lub dzwiękowe i słuchać też pisków wgrywającego się programu. I ja to rozumiem oraz szanuję. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej