Autor Wątek: speccy.pl party 2019.1  (Przeczytany 36152 razy)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: speccy.pl party 2019.1
« Odpowiedź #105 dnia: 2019.04.15, 09:58:59 »
No i po party, choć dla mnie ono nadal trwa - muszę jeszcze podomykać sprawy.

Dziękuję uczestnikom konkursów za wysiłek jaki włozyli w przygotowanie prac, Dzięki nim cześć demoscenowa była bardzo bogada!
Dziękuję wykładowcom - Klaud, Maryjan, Dalthon! Sprawdzie mogłem tylko posłuchać przez chwilę Waszych wykładów - ale to co zdołałem usłyszeć było bardzo ciekawe!

Dziękuję osobom przybyłym na imprezę, w końcu to impreza integracyjna ;) Fajnie było poznać nowe osoby, jak również widzieć stałych bywalców.

Nie prosze nigdy o nagrody, zatem to że są, są dobrowolną, nie przymuszoną wolą darczyńców - dziękuję skoti, Klaud, Kacper, wydawcy PIXEL
ale również Daltonowi, tooloudowi oraz sajmosia za przekazanie dodatkowych rzeczy, już na party do puli nagród!


Wielkie dzięki dla osób, ktore pomogły mi w wielu aspektach: Dzięki Borys, kya, nabij, ziutek, Mandi, Dalthon, Slayer! Bez Was party nie byłoby i wyglądało jak należy!

Dzięki skoti, mariannss oraz sajmosia za płytki, będzie co lutować w wolnych chwilach ;)

Wszystkie prace są w archiwum plików:  http://www.speccy.pl/archive/prod.php?id=546


Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: speccy.pl party 2019.1
« Odpowiedź #106 dnia: 2020.07.01, 08:25:08 »
Rogal udostępnił krótki filmik podsumowujący party na VHS ;)

https://youtu.be/yN61fRkGAkI

ZbyniuR

  • *****
  • Wiadomości: 3333
  • Miejsce pobytu:
    Carlisle w UK
  • CPC AGA PSX
Odp: speccy.pl party 2019.1
« Odpowiedź #107 dnia: 2020.07.01, 08:38:58 »
Nie jestem przekonany do tych pasków na ramce, ale trzeba przyznać że te VHS-owe zakłócenia robią klimat. :)
- Jeśli masz w domu światło i wodę, tzn. że masz światłowód. ;)

Roch

  • **
  • Wiadomości: 81
  • Miejsce pobytu:
    KO02KI
  • Przyczajony Spectrumowiec, ukryty fan Z80 :-)
Odp: speccy.pl party 2019.1
« Odpowiedź #108 dnia: 2020.07.04, 12:37:08 »
Nie jestem przekonany do tych pasków na ramce, ale trzeba przyznać że te VHS-owe zakłócenia robią klimat. :)

Cześć

Nie znam się a wypowiem. Brakowało mi nieco wyraźniejszego audio w momencie wypowiedzi uczestników. Montażyście proponuje na etapie montażu audio włączyć filtr i odciąć wszystko poniżej 60Hz ale tylko na ścieżce audio z głosem uczestników. Uwaga! Nie wycinać w ten sposób muzyki bo jest fajnie dopasowana.

Tak w ogóle to żałuję, że mnie tam nie było. :-(

3VCie Się.
Roch
 
Michael Oakley - Odyssey i Introspect - Moje kolejne odkrycie. Polecam dla retromaniaków :-)