Autor Wątek: Lost Party 2020  (Przeczytany 16685 razy)

tooloud

  • *****
  • Wiadomości: 3185
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mydłem go!
Odp: Lost Party 2020
« Odpowiedź #30 dnia: 2020.07.10, 15:48:18 »
@Vasco, wysłałem maila, będę cośtam podsyłał.
dużo sprzętu mało czasu.

martin381

  • *****
  • Wiadomości: 1213
  • Miejsce pobytu:
    JAROCIN
  • Gdzie jestem.....dokąd zmierzam....dokąd
Odp: Lost Party 2020
« Odpowiedź #31 dnia: 2020.07.11, 00:19:19 »
Super, prawdopodobnie będę siedział gdzieś z mocno oklejonym laptopem i coś dłubał, może mnie odnajdziesz. Do zobaczenia :)


Będę na pewno  w czarnej koszulce z logo sinclair zx spectrum i wiadomymi paskami...
Spectrusie  i akcesoria(rożne  , przechodnie , nie tylko komputerki) , miałem w rękach ISSUE 1 , Harlequin , poszukuję spektrusia którego zmajstrowałem 28 lat temu , AX81 , ZXUNO , ICOM IC7000  call sign SQ3PLR

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: Lost Party 2020
« Odpowiedź #32 dnia: 2020.07.12, 10:44:54 »
Prace z party można już sciągać ze strony party - https://www.lostparty.pl/2020 - link Stuff (https://www.lostparty.pl/2020/stuff/LostParty2020stuff.zip)

Gratulacje każdemu, komu udało przygotować prace na konkursy! Skinner, Tooloud, Zlew, Dalthon (pośrednio :P)

sachy

  • ***
  • Wiadomości: 104
  • Miejsce pobytu:
    Earth, Solar System
Odp: Lost Party 2020
« Odpowiedź #33 dnia: 2020.07.12, 22:12:55 »
Bardzo fajne party, integracyjna i wakacyjna atmosfera. Duża sala, duży big-screen, dobre nagłośnienie i wszystko sprawnie ogarnięte (prodki puszczane z real-hw). Sympatyczny taras, gdzie odbywała się spora część integracji, zejście na podwórko, gdzie grill i długie nocne Polaków rozmowy a nawet śpiewy chóralne :) Noclegi po drugiej stronie ulicy, blisko kąpielisko, plaża, pomost i przyzwoite jadłodajnie. Fajna pogadanka z legendarnym Rolandem Pantołą (autor gier na Atari8bit: Klątwa, Władcy Ciemności, A.D. 2044, potem PC i konsole). Kompoty sprawnie prowadzone, wszystko w luźnej atmosferze, pogoda dopisała a komary cięły tylko w piątek - bardzo fajny weekend. Dlatego, z czystym sumieniem mogę tylko polecić i już rezerwuję sobie termin za rok.

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2020
« Odpowiedź #34 dnia: 2020.07.15, 01:26:49 »
Powiedzmy, że powoli dochodzę do siebie. Dlatego kilka słów dopiero dziś.

Impreza się chyba udała, a przynajmniej z takimi opiniami się spotkałem. Konkursy na niezłym poziomie. Super robota Agendy no i grafa Tigera! Tego nie powstydziłby się żaden zlot. Zresztą jak zażartowałem na miejscu: party, w którym Piesiu zajmuje 4 miejsce w gfx compo nie może być słabe ;) Udało się przygotować gadżet dla wszystkich, którzy zgłosili pracę do kompo. To był drobiazg, ale widziałem, że sprawił mnóstwo radości odbierającym.

Część integracyjna także na plus. Znowu było zdziwienie, że "jak to, kiełbasa za darmo?" ;) Oba grillowe wieczory spędzone na wesoło, bez spiny. Chyba o to chodzi w letnim zlocie. Pogoda nie tak ciepła jak rok temu, ale pokropiło przelotnie, nienatarczywie. Prognozy były gorsze.

Chyba największą wtopą był system głosowania, który zdechł 15 minut przed wywiadem a naprawiony został 15 minut po kompotach. No cóż, za karę wklepywałem Wasze wszystkie głosy do 3 nad ranem, a liczyłem je do 6. Było też trochę niefajnych spraw z noclegami, ale to już załatwię z konkretnymi osobami :(

Koncerty zostały odwołane, ale artyści obiecali, że na pewno przyjadą za rok, więc rezerwujcie urlop na przyszły lipiec.

Za to wywiad zebrał bardzo dobre opinie. Starałem się Rolandowi po prosto nie przerywać.

Frekwencja nieco wyższa niż się spodziewałem, ale niestety niewystarczająca na taką imprezę. Oczywiście BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy przełożyli swoje bilety na kolejny rok albo zamienili bilet pełny na wspierające na 2020 i 2021 rok. Uratowaliście tę imprezę. Dziękuję też wszystkim, którzy wsparli imprezę poprzez zakup kubków i koszulek. Mieliśmy też trochę "zaskórniaków" z zeszłego roku. To pozwoliło nam jako tako zbilansować imprezę, bez tego byłoby fatalnie. To niestety oznacza, że nie bardzo są środki na przygotowania na kolejny rok, ale to się załatwi prawdopodobnym wcześniejszym otwarciem sprzedaży. Najgorzej, gdyby impreza się nie odbyła, ale gdyby było niebezpiecznie, to oczywiście nie wahalibyśmy się ani chwili.

Cieszy, że wszyscy deklarowali przyjazd za rok i nie było żadnego głosu, że "nigdy więcej".

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2020
« Odpowiedź #35 dnia: 2020.07.21, 12:26:36 »
Zapis konkursów. Delikatnie edytowany dzięki czemu żwawe ruchy Pinokia będą jeszcze szybsze a ewentualne wpadki przejdą niezauważone :)

https://www.youtube.com/watch?v=XjjjZnOJXWE

Camera & edit by Tristesse