ZX Spectrum > HARDWARE

Divide

(1/9) > >>

Duddie:
Widzę, że Yerzmyey we mnie wierzy :) I słusznie :D. Rozeznam się w temacie i zaproponuję rozwiązanie. A co do niedziałającego kempAy+ divIDE - problem w uproszczonym dekodowaniu adresów - niestety.... Ale... niebawem ujrzy światło dzienne nowe divIDE Plus Ultra - będzie to divIDE Plus na FPGA, z wbudowanym AY i inteligentnym portem dwóch joysticków - sam będzie rozpoznawał standard (Sinclair, Cursor, Kempston).

Duddie:
Yerzmyey, jest wersja która potrafi zapisywać (FATware) - nie jest autorstwa twórcy (baze). Gdzieś ją kiedyś miałem. A jeśli nie FATware, to jest masa innych, ciekawych firmware, np. ResiDOS. Ten ostatni działa wprawdzie tylko na wersji divIDE Plus, ale za to jest bardzo rozbudowany i wygodny.

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
Duddie:

> Widzę, że Yerzmyey we mnie wierzy :) I słusznie :D.
------------
Oczywiście; jak zwykle. ;)

> Rozeznam się w temacie i zaproponuję rozwiązanie. A co do niedziałającego kempAy+ divIDE - problem w uproszczonym dekodowaniu adresów - niestety.... Ale... niebawem ujrzy światło dzienne nowe divIDE Plus Ultra - będzie to divIDE Plus na FPGA, z wbudowanym AY i inteligentnym portem dwóch joysticków - sam będzie rozpoznawał standard (Sinclair, Cursor, Kempston).
--------------
Nooo, to brzmi fantastycznie. :)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
Ja jednak wolę:
- interface bardziej graficzny, niż plain txt
- zapis do TAPów (w przeciwieństwie do różnych rozwiązań własnych różnych osób).
Dla mnie niestety, dopóki FatWare nie będzie save'ował, to divIDE jest tylko zabawką, wiesz.
Dobrze, że mam Evo też.

Gryzor:
divIDE Plus Ultra - będzie to divIDE Plus na FPGA, z wbudowanym AY i inteligentnym portem dwóch joysticków

Nie no, tak pieknie to nie moze byc, a Reset gdzie ?  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej