ZX Spectrum > DEMOSCENA

Duże mega-demo PL - robić?

(1/5) > >>

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
FA jest znane, ale międzynarodowe.
Chce się nam robić jakieś duże mega-demo 'Polish only', czy nie bardzo?
Nawet, jak ktoś ma jakieś stare źródła po szufladach, grafiki/muzyki..?
Mogłyby być części oldschool lub newschool, co kto lubi.
No nie wiem, tak tylko pytam (osoby typu "nie ma sensu" znane są z xywki już przed wpisaniem ich wypowiedzi).

Tygrys:
Ja się postaram zrobić jedną cześć.

Szuwarek:
czemu nie

Pyza^Illusion:
Z doświadczenia wiem, że duże toto nie wyjdzie :D
Oczywiście postaram się dorzucić jakąś część, choć majstersztykiem kodu to ono nie będzie :p Pewnie wykorzystam jakieś swoje stare grafiki i zasoby Krissowej muzy. Prawdopodobnie wykorzystywane byłyby 2 ekrany więc na 128k tylko, ew. wersja uboższa na 48.

W sumie jest kilka niedokończonych części Power Of Illusion, które to MD zaczęliśmy jakoś około 1994/95 (ja pitolę, to już 17 lat temu :D), ale kiedyś to skończę - pewnie już sam... Nawet swego czasu dokończyłem 2 części i podciągnąłem inne demko Pump Up the Volume...

Jeżeli faktycznie miałoby powstać, to proponuję tytuł "Back to the Roots" :D

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
Pyza:

> Z doświadczenia wiem, że duże toto nie wyjdzie :D
Oczywiście postaram się dorzucić jakąś część, choć majstersztykiem kodu to ono nie będzie :p Pewnie wykorzystam jakieś swoje stare grafiki i zasoby Krissowej muzy. Prawdopodobnie wykorzystywane byłyby 2 ekrany więc na 128k tylko, ew. wersja uboższa na 48.
---------------
Może i słuszna myśl - wobec tego wartoby części 128K wrzucić na sam koniec.
Majstersztyk to chyba być nie musi - myślałem raczej o zabawie, niż pracy :)


> W sumie jest kilka niedokończonych części Power Of Illusion, które to MD zaczęliśmy jakoś około 1994/95 (ja pitolę, to już 17 lat temu :D), ale kiedyś to skończę - pewnie już sam... Nawet swego czasu dokończyłem 2 części i podciągnąłem inne demko Pump Up the Volume...
--------------
To już oczywiście pozostawiłoby się danemu autorowi. Jasne.


> Jeżeli faktycznie miałoby powstać, to proponuję tytuł "Back to the Roots" :D
------------------
Eee, jak "Back to the Roots" to na 48K+AY, hehehe. :)
Ale śmieję się; 128K może być.

Pewnie trzeba by się umówić na konkretne RANDOMIZE (nisko, ale nie zbyt nisko, żeby się loader nie zamazał z kodem - jeśli byłby jakiś dłuższy).

Pzdr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej