ZX Spectrum > GRY

Recenzje gier Popocopa

(1/4) > >>

sect0r:
Popocop - twoje recenzje są świetne, pisz zawsze kiedy będzie czas i ochota  ;) Czekam na arta "Top wszechczasów na speccy" w Twoim wykonaniu.

popocop:
Dzięki za miłe słowa, ale co do oczekiwanego arta, to chyba mnie przeceniasz. To jest temat rzeka, każdy ma swój top gier, więc najpierw musiałaby powstać obiektywna lista oparta na głosowaniu, a potem recenzje np. pierwszej dziesiątki. Najlepiej jakby 10 osób opisało po jednej grze.

sect0r:
Wiem, że każdy ma swoje gusta i inne preferencje. Ale spektruś ma chyba jakieś perełki, tak jak Atari ma River-Raid.
Chodzi mi raczej o liste gier, którą można przedstawić osobie, która ma pierwszy raz do czynienia z ZX Spectrum  ::)

Ziutek:

--- Cytat: popocop w 2014.10.05, 17:01:29 ---
--- Cytat: sect0r w 2014.10.05, 14:40:26 ---Popocop - twoje recenzje są świetne, pisz zawsze kiedy będzie czas i ochota  ;) Czekam na arta "Top wszechczasów na speccy" w Twoim wykonaniu.

--- Koniec cytatu ---

Dzięki za miłe słowa, ale co do oczekiwanego arta, to chyba mnie przeceniasz. To jest temat rzeka, każdy ma swój top gier, więc najpierw musiałaby powstać obiektywna lista oparta na głosowaniu, a potem recenzje np. pierwszej dziesiątki. Najlepiej jakby 10 osób opisało po jednej grze.

--- Koniec cytatu ---
Co do listy to można zrobić wątek, w którym każdy użytkownik forum miałby prawo dać swoje top 10, później tylko przeliczasz (o ile chciałbyś się tym zająć) i po załóżmy miesiącu powstaje top ten speccy.pl :) Co do recenzji no tu już byłby większy problem.

sect0r:
Kurcze taka lista przebojów na speccy.pl z możliwością głosowania to by było coś :D
Możnaby zrobić propozycje do listy, jak na Disco Polo Live :D
Tylko kto to poprowadzi...  :'(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej