ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Kolekcja pewnego pana

(1/5) > >>

klauz:
Nie wiem czy widzieliście, jeśli nie to proszę:

http://www.nightfallcrew.com/pano/index.html

ikci:
he he na jakimś forum commodore to widziałem.. kurcze - jak ja temu gościowi zazdroszcze!
Chodzi mi o to że ma własne pomieszczenie i nikt mu nad uchem nie źlamda cały czas, że zagraca chate szpejami...

karlik:
Uwierz mi własne pomieszczenie to za mało :D. Potrzebny by było co najmniej osobne piętro... Zrobiłem sobie pokoik na poddaszu i co, juz prawie nie można do niego wejść....
Ale prawda też mu zazdroszcze tej kolekcji, za późno zacząłem zbierać i teraz musiałbym chyba wygrać w totka, aby pokupić sobie wszystkie interesujące sprzęty...

matofesi:
A ja tam uważam, że kupa fajnego sprzętu się marnuje. Przecież gość nie używa większości tych kompów wiszących na ścianach...

Ja w ogóle nie do końca rozumiem kolekcjonerów - w którymś momencie usiłowałem zacząć coś kolekcjonować - padło na kalkulatory programowalne. Kupiłem kilka sztuk a potem mi przeszło, bo leżą w pudle i nic z tego nie wynika. Może ktoś reflektuje? ;)

klauz:
Też mi się wydaje, że zdecydowanie tego za dużo. Na jakimś forum widziałem też fajny patent z szafą, w szafie był wysuwany blat z kompem, nad tym monitor, stacja, magnetofon itd. Zamykasz szafę i klamociarstwa nie widać.

matofesi może wzbogacisz swoją kolekcję o HP48G+ ?  ;) też mi zalega podobnie jak TI86.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej