Autor Wątek: Lost Party 2021  (Przeczytany 14209 razy)

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #15 dnia: 2021.05.15, 22:41:43 »


Trochę to trwało ale mam już cennik noclegów.

Turysta:
- pokój 2-osobowy: czw-nd: 340 zł
- pokój 3-osobowy: czw-nd: 430 zł
- pokój 4-osobowy: pt-nd: 308 zł
- osoba w pokoju 4-osobowym: czw-nd: 114 zł
- osoba w pokoju 5-osobowym: czw-nd: 114 zł

W Turyście nie mam już więcej wolnych miejsc.

Willa Krystyna (ul. Wesoła):
- pokój 2-osobowy: czw-nd: 270 zł
- pokój 2-osobowy: pt-nd: 180 zł
- pokój 3-osobowy: czw-nd: 360 zł
- pokój 3-osobowy: pt-nd: 240 zł
- pokój 4-osobowy: czw-nd: 420 zł
- pokój 4-osobowy: pt-nd: 280 zł

Liczba wolnych pokoi w Krystynie zbliża się do 0. Jeśli ktoś chce pokój, to proszę o jak najszybszą informację (od kiedy, ile osób). Skontaktuję się z obiektem i odpowiem.

Oba obiekty realizują Bony Turystyczne oczywiście pod warunkiem, że nocuje też dziecko, na które jest wystawiony Bon. W Turyście należy wtedy wykupić śniadania + obiadokolacje (oczywiście bonem).

Jeśli ktoś zarezerwował pokój/miejsce i CHCIAŁBY ZREZYGNOWAĆ to oczywiście może to zrobić - proszę o kontakt. Najlepiej jak najszybciej :)

Ze względu na sytuację pandemiczną także w tym roku NIE BĘDZIE WSPÓLNYCH NOCLEGÓW na sali gimnastycznej :(

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #16 dnia: 2021.05.17, 10:58:07 »
Zostały ostatnie dwa tygodnie aby zakupić bilet w przedsprzedaży. Jest to o tyle istotne, że przygotowujemy specjalne gadżety dla uczestników. Z tego powodu musimy znać liczbę potrzebnych pakietów aby z jednej strony starczyło dla wszystkich a z drugiej nie zostać po zlocie z "towarem". Nie chcielibyśmy, aby ktoś później na miejscu poczuł się pominięty!

Co najmniej jeden gadżet będzie NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY. To będzie pamiątka, której nie przywieźliście z żadnej innej imprezy!

Tak więc, zachęcamy do przedsprzedaży. Jeżeli nie jesteś pewny przyjazdu, to sugeruję bilet online, która tak samo zapewni gadżety. A kwestię dostarczenia przesyłki jakoś ogarniemy po zlocie.

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #17 dnia: 2021.05.18, 00:27:29 »


Na dziś stan prawny jest taki, że od 28 maja możliwe są imprezy okolicznościowe z limitem 50 osób niezaszczepionych (lub bez pełnego cyklu szczepień). W przypadku imprez kulturalnych 50% obłożenia.

Zakładam, że w lipcu restrykcje będą jeszcze luźniejsze ale pewności nie ma.

Pilnie potrzebuję od Was informacji czy w czasie zlotu będziecie już całkowicie zaszczepieni czy też nie. Nie będę oceniał ;) Chodzi mi wyłącznie o upewnienie się, że spełnimy limit i aby nie trzeba było nikogo odsyłać sprzed drzwi!

Proszę Was o email, SMS, PW, wiadomość przez Messengera - jak komu wygodnie. Napiszcie czy 8 LIPCA będziecie w pełni zaszczepieni.

Oczywiście te informacje nie będą publikowane. Co najwyżej pojawi się informacja, że mamy jeszcze x miejsc dla niezaszczepionych.

Proszę o poważne potraktowanie tej wiadomości :)

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #18 dnia: 2021.05.23, 10:49:15 »


Odbędzie się też drugi koncert. Wacek/Arise!

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #19 dnia: 2021.05.24, 23:52:26 »


Zdjęcie dla atencji ale nieprzypadkowe. Właśnie na tym stadionie odbywało się Atari Last Party w 2017 roku :) W ogóle to w Opalenicy odbyło się najwięcej atarowskich zlotów w Polsce.

Pilne sprawy:
- Pełne bilety do kupienia przez Internet jeszcze tylko tydzień. Specjalne zlotowe gadżety tylko z biletami z przedsprzedaży!
- Sporo osób nie dało nam znać czy będą na zlocie zaszczepieni. Bardzo proszę o informację (także rodziny, jeśli przyjeżdżają z Wami; tak, dzieci też). Być może do zlotu nie będzie już limitów, ale nie ma pewności. Bardzo nie chcielibyśmy, żeby ktoś się odbił od drzwi bo w środku już będzie maksymalna liczba niezaszczepionych :(

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #20 dnia: 2021.06.01, 23:10:28 »
W tym roku do wyboru będzie aż 9 wersji koszulki zlotowej do wyboru. Poza tradycyjną czernią dostępny będzie ciemny granat.

Dodatkowo będziecie mogli zdobyć koszulki z logo zlotu w palecie swego ulubionego komputera.



Zakup możliwy tutaj: https://www.lostparty.pl/2021/gadgets

Niestety, nie ma zbyt wiele czasu na decyzję. Tylko do 15 czerwca, ponieważ trochę potrwa ich produkcja oraz transport.

Z bieżących informacji: na teraz mamy jeszcze 5 miejsca dla osób niezaszczepionych. Oczywiście jeśli zmienią się wytyczne do zlotu, to będziemy się ich trzymać. Miejmy nadzieję, że luzować.

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #21 dnia: 2021.06.14, 11:07:37 »
Minął tydzień, dotarły kolejne zamówienia, za które dziękuję :)

Co roku już na party przychodzi kilka osób i mówi, że chętnie kupi koszulkę czy kubek. I zbyt często muszę odmawiać, bo po prostu nie mam "górki". Nie było jej, gdy wzór był jeden, więc tym bardziej nie będzie jej, gdy wzorów jest po prostu dużo.

Dlatego zastanówcie się proszę teraz, czy na pewno nie będzie szkoda nie mieć koszulki z logiem zaprojektowanym przez Piesia.

Jeżeli się martwisz czy przyjedziesz (bądź nie planujesz w tym roku), to po zlocie będę rozsyłał nieodebrane zamówienia, więc nic nie zginie :)

To już naprawdę ostatni moment na zamówienie! https://www.lostparty.pl/2021/gadgets

SAJ

  • *****
  • Wiadomości: 1484
  • Miejsce pobytu:
    Terra Prime
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #22 dnia: 2021.06.14, 11:27:08 »
Hej Vasco,

Domyslam sie, ze z tymi koszulkami to mniej wiecej domyslasz sie w jakiego ksztaltu audiencje tu atakujesz.

Czy moglbys wziac jedna koszulke XXXL, zalozyc na wychudzona modelke i dla porownania, czy po prostu punktu odniesienia wzgledem aktualnego rozmiatru postawic obok zapalniczke ?

Mysle, ze nie tylko mnie sie zdazylo kupno czegos online w wymiarze XXXXXXXXL , ktore po przyjsciu ledwo weszlo na kota, a po praniu stalo sie sciereczka do okularow :)

Pozdro.

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #23 dnia: 2021.06.14, 23:18:32 »
Tegoroczne koszulki będą dopiero zamówione, dotrą parę dni przed zlotem. Nie mam dla porównania koszulek zeszłorocznych, bo wszystkie zostały wydane. Zamówienie będzie w tej samej firmie co w zeszłym roku.

Jeśli chodzi o wymiary, to raczej nie powinno być większych odchyleń od normy. Nie przypominam sobie, aby w zeszłym roku ktoś po założeniu powiedział, że to nie jego rozmiar.

Mam zdjęcie poglądowe z zeszłego roku. Model w rozmiarze M, koszulka również M:


dla porównania Diuny z Rebisu - nie mam zapalniczki, nie palę ;)


SAJ

  • *****
  • Wiadomości: 1484
  • Miejsce pobytu:
    Terra Prime
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #24 dnia: 2021.06.15, 10:53:27 »
Spoko - dzieki :)

Skoro nie masz zapalniczki to powiedz chociaz czy model w koszulce na zdjeciu ma 1.5m wzrostu czy 2.2m ?
Czy moglbyc modelowi w miejscu brzucha pod koszulke wcisnac mala poduszke, zeby zobaczyc jak by to wygladalo na mnie ?

Pozdro.





Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #25 dnia: 2021.06.15, 14:33:30 »
1,72 zdaje się.

To jest zdjęcie sprzed roku. Trudno będzie tam coś wcisnąć.

Luzu trochę było - tak do 4 miesiąca ;)

SAJ

  • *****
  • Wiadomości: 1484
  • Miejsce pobytu:
    Terra Prime
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #26 dnia: 2021.06.15, 16:41:16 »
Dobra, bedziemy mierzyc na miejscu.
Znajdzie sie cos co wejdzie, to wezmiemy a jak nie to trudno :)

Dzieki.


Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #27 dnia: 2021.06.18, 17:40:55 »
Miło mi poinformować o kolejnej niespodziance dla uczestników tegorocznej edycji Lost Party.

Wybiliśmy... monetę o nominale 1 Atarki! No wiem, wiem, mogło się lepiej nazywać ;) Za rok będzie inna...

Otrzyma ją każdy uczestnik, który zakupił bilet w przedsprzedaży (oczywiście uczestnicy online także). Jeśli jeszcze nie masz biletu, to pozostało nam jeszcze 20 egzemplarzy monety, więc jest jeszcze szansa, aby zdobyć swoją.



Jeśli nie planujesz uczestnictwa, to jest inna droga, aby otrzymać monetę. Pewną pulę zarezerwowaliśmy jako dodatki do nagród w composach. Już wiesz co robić :)

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #28 dnia: 2021.06.23, 14:34:11 »
Informacje z pola walki.

Pewnie zauważyliście już, że nie można już zamawiać koszulek. To dlatego, że właśnie poszły do produkcji. Kubki nadal można są dostępne.

Właśnie zlecam kolejne gadżety dla osób, które kupiły bilety w przedsprzedaży (dla wszystkich!). Monety już dotarły. Myślę, że będziecie zadowoleni :)

Tak jak rok temu będzie specjalny prezent dla osób, które złożą pracę na konkurs (za każdą* pracę! * nie dotyczy prac zapychaczy). Będzie nią podkładka pod myszkę z logo LOSTAa autorstwa Piesia w wersji kolorystycznej tego komputera, na którego złożycie pracę. Gdy ktoś złoży kilka prac (lub na Wild), to (w ramach dostępności) będzie mógł otrzymać kolejne w innych wersjach.

Oczywiście prezent jest niezależny od nagród zależnych od zajętego miejsca!

Przypominam, że specjalną nagrodą za najbardziej motoryzacyjną pracę będzie książka p. Sobiesława Zasady z jego dedykacją i autografem (https://www.lostparty.pl/2021/#news10).

W tym tygodniu zacznę do Was rozsyłać maile dot. płatności za noclegi. Wyjaśniam, bo ostatnio otrzymuję coraz więcej pytań o te przelewy.

Lada moment ogłosimy kto zagra trzeci koncert!

Także już tylko dni dzielą nas od ogłoszenia naszego specjalnego Gościa.

PS. Można wziąć piłkę na zlot ;)

Vasco

  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Lost Party 2021
« Odpowiedź #29 dnia: 2021.06.28, 13:37:19 »
Rozesłałem przed momentem wiadomości do wszystkich rezerwujących w Krystynie.

Jeśli ktoś nie otrzymał danych do przelewu (do Turysty albo Krystyny) to pilnie proszę o kontakt!

A, jeszcze jedna ważna rzecz. Jak co roku będą imienne identyfikatory. Dlatego sprawdźcie na liście https://www.lostparty.pl/2021/visitors czy jesteście prawidłowo zapisani (ksywa/grupa/platforma(y)). Z braku czasu nie będę potwierdzał otrzymania korekty. Jeśli w ciągu 24h na stronie nie będzie prawidłowych danych, to ścigajcie mnie ponownie :(

Jeśli przyjeżdżacie z rodziną, to dla nich także możemy przygotować imienne identy tylko muszę wiedzieć co ma być na nich napisane - przyślijcie mi te informacje!