ZX Spectrum > POWITANIA

Siemanko!

(1/1)

JParyska:
Witam
Mam na imię Jarek i pierwszym komputerem na którym grałem był ZX Spectrum 48K  ( na koloniach z komputerem gdzieś w Lubelskim ), pierwszym komputerem który miałem w domu też był "gumiak" ( pożyczony od brata ciotecznego ), ale pierwszy który miałem na własność to Atari 65XE, ale w XXI wieku naprawiłem to, teraz mam małe stadko "spektrusiów" ( ZX81, 48K, +3, Timex 2048) :)

Ogólnie interesuję się komputerami 8/16 bit z lat 80/90` Amiga/Atari/Commodore/ZX Spectrum/MSX/Apple/Next i co tam wpadnie w ręce.

Jestem też współautorem nowego joysticka Unithor do retro ( DB9/DE9 )  i nowych ( USB )  komputerów  dla którego właśnie odpaliliśmy kampanię na Kickstarterze.
Jak komuś brakuje dobrego joysticka to serdecznie zapraszam do wsparcia https://www.kickstarter.com/projects/uni-joy/unithor-a-brand-new-joystick-for-retro-computers

W zawiązku z tym projektem poszukuję posiadaczy z ZX Spectrum ze świętokrzyskiego ( najlepiej okolice Skarżyska-Kamiennej ) chętnych do testów kompatybilności naszego joysticka na mniej typowych maszynach ( starsze rewizje, nietypowe interfejsy, ZX Interface 2, nowe maszyny). Chcielibyśmy wypuścić produkt kompatybilny z jak największą ilościom komputerów, a temat joysticków chyba jest najbardziej pokręcony ze wszystkich platform

ZbyniuR:
Chyba najbardziej pokręcone to są te co mają joye analogowe jak BBC Mikro, albo Apple, albo wysyłają dane szeregowo na którymś pinie jak Nes i Snes. Bo poprzekładanie kolejności pinów to pikuś. ;)

tooloud:
Skarżysko-Kamienna to o ile dobrze pamiętam kolega Maryjan.

andy:
Jakie mikrowyłączniki? Proszę o jakieś foto. No i też jestem dość blisko Skarżyska ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej