Komputery z Z80 > AMSTRAD

Konwersja gier z obrazów dysków .dsk na obraz taśmy tzx lub cdt

<< < (2/3) > >>

ZbyniuR:
Wierz mi tych co się boją używać lutownicy jest więcej niż tych co sobie z nią radzą. Zresztą co innego zrobić sobie kabelek, a co innego wlutować nowego ROMa, że o złożeniu do kupy takiego interfejsu jak sprzedajesz nie wspomnę. Tak samo jak czytaczy na forum jest więcej niż piszących.

A jak za rok czy dwa jakaś mafia retrokompowców zacznie przeczesywać ludziom strychy i piwnice w poszukiwaniu coraz droższych i coraz trudniej dostępnych modeli, to może nastąpi wysyp na allegro i zamówień na peryferia. ;)

zaxon:
Ale jakiej lutownicy? http://www.cpcwiki.eu/forum/news-events/x-mem-a-new-memory-expansion-for-all-cpc/

ZbyniuR:
No tak to RAM i ROM załatwiony jeśli ktoś rozbije skarbonkę (np swojemu dziecku). ;)  Ale jeszcze DDI potrzebny aby 464 lub 664 w pełni udawał 6128, a to już dwie skarbonki. ;) No chyba że ktoś ma kolorowy monitor bez sentymentów to po dorobieniu kabelka i zareklamowaniu odsprzeda go jakiemuś Amigowcowi. :)

flypeter:
ZbuniuR:
- jako monitor tv LCD 19"
- zasilacz - jakiś uniwerslany 5V 2A...

Jak będzie gotowy odpowiednik DivIDE do cpc to pewnie zakupię (oczywiście w rozsądnej cenie :) ).
Wiem jakie to wygodne (mam takie zabawki do Atari/C64/C16/Spectrum).

ZbyniuR:
To super. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej