ZX Spectrum > GRY

Slither

(1/2) > >>

Rzeznik:
No więc tak, kupiłem niedawno w UK Spectruma +2. Razem z nim dostałem grę Slither z 1984r. Grę znalazłem na WOSie z dopiskiem Missing in action. Nie ma też jej w TOSEC'u i nie znalazłem jej nigdzie w formacie TAP albo innym. W związku z tym postanowiłem zgrać to do wav a Tygrys zajął się konwersją do tap i tzx no i wszystko gra jak powinno. Teraz tak, nie wiem czy udostępniać ją komukolwiek, bo po tym co działo się niedawno z Horace to nie chcę być ciągany po sądach za piractwo 35 letniej gry... Generalnie, a może nie warto się z tym w ogóle babrać, bo gra jest dostępna tylko ja jej nie umiem znaleźć i niepotrzebnie chcę kogoś uszczęśliwiać na siłę. Co myślicie?

http://www.worldofspectrum.org/infoseekid.cgi?id=0018355

Maryjan:
Udostępnij ja pod pseudonimem "Ruslan" :)

popocop:
Na forum WoS jest specjalny dział dla odnalezionych gier MIA:
https://www.worldofspectrum.org/forums/categories/mia-stp-sdp

To chyba najlepsze miejsce na podzielenie się Slitherem.

A o co chodziło z Horacym? Przecież na WoS gry z nim są od lat dostępne do ściągnięcia. Są nawet nieoficjalne kontynuacje.

Rzeznik:
A była jakaś drama:

https://boingboing.net/2019/11/18/horace-goes-copyright-striking.html

Spróbuję się tam zarejestrować na tym forum.

Rzeznik:
Można się zarejestrować na tym forum ale nie można nic napisać dopóki konto nie będzie aktywowane przez kogoś, kto chyba tam nie zagląda. Trudno. Slither w załączniku. Gierka nie jest najwyższych lotów, no ale chyba zawsze fajnie jak się coś odnajdzie starego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej