ZX Spectrum > HARDWARE

Pojdzie DIVIDE+ na ZX SPECTRUM ISSUE 6A ?

<< < (2/13) > >>

Jean 1:
He he spokojnie ... nie bądź narwany :-) napewno zadziała... a jak nie to znajdzie sie rozwiązanie. Ja mam od Dudiego , sam składałem i nie miałem zupełnie żadnych kłopotów przy uruchomieniu. To tak jak z żarówką, kupiłem wkręciłem i świeci :-)

zaxon:
Pojdzie, co ma nie isc. JAk cos to ci dosle drugie Z80. Ale fakt u  Delego w gumiaku  musialem z80 wymieniac bo nie banglalo,

dax:
nie jestem narwany, tylko chce poczuc ten klimat :D
swoja droga, nie bylem przyzwyczajony do tego, ze ZX Spectrum moze miec architekture otwarta, jak PC
bo za moich czasow, jak sie stalo w kolejce po maslo solone, a w rzezniku byly puste haki po miesie... ;)

dzieki zaxon & bhpjean :)

Damianx:

--- Cytat: bhpjean w 2012.01.24, 10:37:57 ---Zdaje się ISSUE 6A nie były montowane w gumiakach, ja mam taką w Plusie i mi divIde działa ... inna sprawa że ja mam zwykłe divIde v5.7

--- Koniec cytatu ---

były były sam mam gumiaka z wersją 6A i żeby było ciekawiej jest to wersja made by samsung korea.
i z moim divide działa bez uwag.

Jean 1:

--- Cytat: Damianx w 2012.01.24, 16:08:16 ---były były sam mam gumiaka z wersją 6A i żeby było ciekawiej jest to wersja made by samsung korea.
i z moim divide działa bez uwag.

--- Koniec cytatu ---

o ! ja to się tam nie znam aż tak ... ale skoro pisze samsung korea ... to zapachniało mi to jakąś podróbą - klonem ? :-) heh bez urazy ... samsung produkował spectrum ???? hmm tzn ... samsung zaczynał od produkcji cukru, ale żeby spectrum produkowali ?? hmm to może jakiś nowy wątek na ten temat warto by rozwinąć ?? albo ktoś bardzo dobrze poinformowany opisze gdzie na świecie produkowali komputery spectrum , ale chodzi o te "oryginały" nie klony itd itp. hmm na moim plusie napisane jest
Designed in Cambridge, England
by SINCLAIR Reserach Ltd.

czyli mam nadzieję produkt oryginalny ... :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej