ZX Spectrum > NAPRAWY

2 Spektrusie 48 i 48+ do serwisowania

(1/2) > >>

ptyku:
Hi
Mam 2 spectrusie 48 i 48+ do serwisowania. W obu niestety popękane, pokruszone taśmy klawiatury więc obie do wymiany. Trzeba poczyścić, zerknąć na złącze krawędziowe, wymienić co trzeba, video moda zrobić profesjonalnego, itd, itp.. Czy ktoś by się podjął?

damik:
Dzień dobry,
Kolega widzę się specjalnie zarejestrował w celach serwisowych (bez urazy), bo pierwszy post i już szuka serwisu (profesjonalnego) ;)
Tutaj to prawie sami hobbyści, no może poza kolegą ZAXON'em, on bowiem ma firmę, wystawia pewnie faktury i zajmuje się tym profesjonalnie (nie jestem pewien czy również serwisem).
Większość z nas (sprzętowców) i nawet byłych profesjonalnych elektroników-serwisantów robi to już raczej dla zabawy i czystej satysfakcji, więc może warto by się na początek przedstawić w stosownym wątku i opowiedzieć coś o sobie, koledzy pewnie coś doradzą, a jak będzie problem to może i pomogą fizycznie, jednak nie robimy tutaj raczej niczego komercyjnie.
Czasem bywa tak że ktoś się zgłosi do pomocy a potem tylko pretensje, bo za długo, za drogo lub za mało profesjonalnie itd. itp.

Nie wiem czy reszta się ze mną zgodzi, ale takie mam przynajmniej zdanie/odczucie na temat tego forum...  :)

pear:
Lepiej bym tego nie ujął :)

KWF:
W sumie można napisać, że jeśli ma ktoś ochotę pomagać, to niech usiądzie lub pójdzie na spacer i poczeka, aż mu ta cała chęć przejdzie.

Maryjan:
Ptyku, napisz do Rubikus-a
On lubi takie wyzwania serwisowe :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej