Autor Wątek: Witam miłośników 8-bitowców, a w szczególności fanów Amstrada  (Przeczytany 6430 razy)

Ender

  • **
  • Wiadomości: 76
  • Miejsce pobytu:
    Ostrowo/powiat gostyński/Wielkopolska
  • Amiga 1200, PM MDD - MorphOS, Dreamcast, Xbox, Wii
Witam
Mieszkam w Wielkopolsce. Pierwszym komputerem jaki zobaczyłem w życiu był... ZX Spectrum w szkole. Pierwszy raz grałem na Atari XL u kuzyna. Pierwszym moim 8- bitowcem, którego już nie mam był C64. Po drodze był epizod z Atari 65XE, Amigą klasyczną, sprzętami z procesorami PPC. Obecnie znów mam klasyka, czyli A1200 + Elbox1230, do tego Atari 2600 i Atari 7800 (muszę dorobić zasilacz). No i bawię się jeszcze systemem MorphOS na Power Maku MDD. Amstrada/Schneidera miało moich dwóch kumpli. Jeden na końcu podstawówki, czyli początek lat 90-tych, a drugi w liceum. Sprzęcik spodobał mi się już wtedy, ale w okolicy można było nabyć jedynie C64 lub Amigę 500/600. Teraz po latach postanowiłem nadrobić stracony czas i szukam Amstrada 6128 Plusa lub Amstrada/Schneidera 6128. Jeżeli ktoś ma na sprzedaż lub chciałby się wymienić na jakiś sprzęt z tych posiadanych przeze mnie to zapraszam na priv. Tak czy inaczej cieszę się, że w końcu tutaj trafiłem.