ZX Spectrum > GRY

Nowa gra "Reductio ad Nihilum"

(1/3) > >>

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
Wrzucam co nowsze gry wypuszczone w ostatnich miesiącach.
Logiczna:
ftp://ftp.worldofspectrum.org/pub/sinclair/games/r/ReductioAdNihilum.tap.zip
 

Pyza^Illusion:
Yerzu - tak sobie myślę, że może lepiej zrób temat "Nowe gry na ZX (2011)" i tam wrzucaj kolejne pozycje jako posty a nie tematy. Organizacyjnie myślę będzie czytelniej. Po prostu lista tych tematów mnie przeraża, a gdzie miejsce na inne związane z grami?

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:
Jak najbardziej, jak najbardziej - ta lista to tylko po to, że na początku z Tygrysem musieliśmy rozruszać nieco forum, żeby nie wyglądało martwo dla nowych gości, jeśli wiesz, co mam na myśli.

Zrobię, jak mówisz, następnym razem.

ZX Spectrum to jedyny 8-bitowy komputer, na który co roku wychodzą dziesiątki gier o poziomie tak wysokim (i wyższym), jak w latach 80/90.

Tfardy/RKLE Team:

--- Cytat: YERZMYEY/HOOY-PROGRAM w 2011.11.09, 22:12:14 ---
ZX Spectrum to jedyny 8-bitowy komputer, na który co roku wychodzą dziesiątki gier o poziomie tak wysokim (i wyższym), jak w latach 80/90.

--- Koniec cytatu ---

Zgadza się... jest to bardzo ciekawy fenomen. Np na C64 jest niby całkiem nieźle, jest sporo nowych gier, niektóre nawet dobre (jak ostatnia konwersja Prince of Persia z Apple II), jednak Speccy wygrywa w liczbach bezwzgęldnych :)

faustxxx:

--- Cytat: meckert w 2011.11.13, 11:42:06 ---Zgadza się... jest to bardzo ciekawy fenomen. Np na C64 jest niby całkiem nieźle, jest sporo nowych gier, niektóre nawet dobre (jak ostatnia konwersja Prince of Persia z Apple II), jednak Speccy wygrywa w liczbach bezwzgęldnych :)

--- Koniec cytatu ---

Średnio się zgodzę z tym poziomem nowych produkcji na C64, zerkam na to, co się pokazuje i naprawdę ilość tytułów, o których nie warto pisać jest znaczna:) (aczkolwiek czasami przykuwają uwagę przez rozwiązania techniczne np. taśmowy loader w Dog on the Farm), perełką napewno jest port PoP. Speccy w tym roku naprawdę miło zaskakuje, bo chce się grać w to, co na niego wychodzi:) (to samo tyczy się produkcji na małe Atari). Aczkolwiek na scenie 8bit, brakuje mi czegoś bardziej rozbudowanego od platformówek  i shooterów:P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej