ZX Spectrum > PARTIES/ZLOTY

Coroczny sztabik częstochowski?

<< < (8/8)

paroos:
Wow, jak zadawałem to pytanie to nawet mi się nie śniło jak nowa rzeczywistość mnie zaskoczy  :o

Jak jadę do rodziny na weekend, to odwiedzam CZ tylko przelotnie. A tu takie zmiany mnie ominęły :)

zaxon:
Słuchajcie, musze sztabik odwołać bo mi kompletnie zdrową matke z negatywnym testem  wstawili na kwarantanne i nie mam pojęcia jak to odkręcić ..Właśnie policja z kontrolą dzwoniła... JPRDLE.... A wole sie z koniami nie kopać skoro to działa tak jak nie działa....

Maryjan:
No trudno.
Na władzę, nie poradzę jak to się mówi.

Rzeznik:

--- Cytat: zaxon w 2022.01.06, 17:05:05 ---Słuchajcie, musze sztabik odwołać bo mi kompletnie zdrową matke z negatywnym testem  wstawili na kwarantanne i nie mam pojęcia jak to odkręcić ..Właśnie policja z kontrolą dzwoniła... JPRDLE.... A wole sie z koniami nie kopać skoro to działa tak jak nie działa....

--- Koniec cytatu ---
Miałem podobną sytuację w listopadzie z moją Mamą - kolejny negatywny test załatwił sprawę - więc jak chcesz to weź swoją Mamę na kolejny test (pewnie w poniedziałek dopiero ale może da się i w weekend) i tyle, sprawa będzie załatwiona i izolacja cofnięta z automatu, jeśli będzie negatywny wynik oczywiście. Sztabiku to nie uratuje ale wiesz co robić (o ile nic się od listopada nie zmieniło, wtedy liczyło się najbardziej, że Mama już po 3 dawce szczepienia, nie wiem jak z tym u Twojej Mamy).

zaxon:
No i znowu kolejny rok zleciał ...

Sztabik częstochowski, 14 styczna, lokalizacja https://czenstochovia.pl/ , zaczynamy od 17.00 ;)  Zapraszam ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej