Autor Wątek: Konkurs #2 - demo w stylu 'oldschool'.  (Przeczytany 54086 razy)

g0blinish

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Konkurs #2 - demo w stylu 'oldschool'.
« Odpowiedź #60 dnia: 2015.06.16, 15:25:05 »
uploaded fixed version at pouet.

shame on me, 3 mistakes.. ::)

Dr Piotr

  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: Konkurs #2 - demo w stylu 'oldschool'.
« Odpowiedź #61 dnia: 2015.06.16, 15:44:07 »
To może ja zacznę pierwszy ;-)

@Dr.Piotr: Będzie z tego coś większego, a do tego będzie można samemu skompilować?


bedzie , mam ostatnio troche wiecej czasu wiec pewnie cos sie wykluje.
A ta wersja sie kompiluje, tylko bez fontu i muzyki.:). Font moge ew. wrzucic ale muzyki to nie jestem pewien - moze Gremlin Graphics jeszcze istnieje w jakiejs formie :)?
 

Dr Piotr

  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: Konkurs #2 - demo w stylu 'oldschool'.
« Odpowiedź #62 dnia: 2015.06.16, 15:50:30 »
Conajmniej 4 prace to naprawdę dobry wynik.

I do tego - czyżby powrót legendarnego amigowego G-Force w osobie Docenta? :) Czad!
Piotrek - przyznaj się po ilu latach przerwy :)

Udanej imprezy! (eh, szkoda, że mnie tam nie ma...).
czesc!
To raczej powrot Amstradowego G-Force - po 25 latach :) ostatni raz powaznie uzywalem Amstrada chyba kolo 1990 roku albo i wczesniej .... ostatnio odnalazlem pudlo z kasetami I cesc z tego udalo sie odzyskac. Mam chyba z 50 muzyczek z gier, ktore wtedy namietnie wycinalem I mnostwo ciekawego softu - wlasnej produkcji kopiery, zabezpieczacze, toole do crackowania speedlokow itp - Czad :)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4537
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: Konkurs #2 - demo w stylu 'oldschool'.
« Odpowiedź #63 dnia: 2015.06.16, 16:03:38 »
To ja w ramach offtopa ;-) powiem że dzięki pracy Dr.Piotra powstała sekcja Amstrada CPC w archiwum plików. Może zechciałbyś zasilić archiwum innymi swoimi programami?


@goblinish: great! ;-)

sachy

  • ***
  • Wiadomości: 104
  • Miejsce pobytu:
    Earth, Solar System
Odp: Konkurs #2 - demo w stylu 'oldschool'.
« Odpowiedź #64 dnia: 2015.06.17, 08:08:44 »
To raczej powrot Amstradowego G-Force - po 25 latach :) ostatni raz powaznie uzywalem Amstrada chyba kolo 1990 roku albo i wczesniej .... ostatnio odnalazlem pudlo z kasetami I cesc z tego udalo sie odzyskac. Mam chyba z 50 muzyczek z gier, ktore wtedy namietnie wycinalem I mnostwo ciekawego softu - wlasnej produkcji kopiery, zabezpieczacze, toole do crackowania speedlokow itp - Czad :)

Powrót po ćwierć wieku - ciekawe czy to rekord, choćby w PL :) Ogromnie cieszy, że Klan Amstrada ożywa i mam nadzieję, że to nie ostatnia produkcja - może wspomniane muzyczki i toole zarchiwizować właśnie tutaj na Speccy.pl i ocalić dla potomności?

Ja ze swojej strony (sorry za mała "prywatę", Tygrys wybaczy ;)) zapraszam z kolejną prodką  G-Force (szczególnie na CPC) na gdańskie RK-LE w październiku do 8bit Demo Compo - byłby to zapewne Amstradowy rodzynek.

A jakbyś odnalazł "amigowe pudlo z kasetami  ;D" to też nie pozwól temu zgnić w piwnicy :D

Pozdro!