Komputery z Z80 > POLSKIE KOMPUTERY

Album Historia Polskiej Informatyki 1948-1993

<< < (3/3)

mkamzierczak:

--- Cytat: ZX Freeq w 2022.12.13, 19:52:59 ---Ja od razu mówię, że się nie wypisuję :) Szkoda, że ludzie, którzy mieli pomóc się wypięli. Ja obróbką zdjęć zajmuję się amatorsko, bawię się PS Elements. Jeśli nie będzie ochotników, mogę w ramach możliwości wspomóc. Tylko ja wiecznie jestem w niedoczasie. :(

--- Koniec cytatu ---

No właśnie... to jest kolejny temat... ja nad tym siedzę średnio 2-3 godziny dziennie... ale też nie zawsze mogę. Każdy ma jakieś swoje życie prywatne i czasami coś do załatwienia... gdybym miał w to wchodzić drugi raz... to pewnie bym się zastanowił :) Teraz za daleko to poszło i zbyt dużo osób bym zawiódł, a przede wszystkim siebie :)

mkamzierczak:
Ale są też plusy tej obsuwy. Znalazłem sporo sprzętu, który nie znalazłby się w albumie, a który teraz będzie mógł być umieszczony w albumie. Są to unikatowe tematy, których nawet w internecie nie ma :) a jednak je znalazłem. Także tylko in plus.

jack_świdnik:

--- Cytat: mkamzierczak w 2022.12.13, 18:29:59 ---Druk albumu będzie realizowany pod koniec przyszłego roku. .....

--- Koniec cytatu ---
o i to jest konkretna informacja, pytałem o obecny status i otrzymałem odpowiedź, poczekamy myślę że nikomu się nie śpieszy. ale warto co parę tygodnio czy miesięcy dać jakieś info tutaj
a propo zdjęć, chciałbym mieć fotę Elwro Juniora na ścianie z monitorem neptun lub bez, masz jakieś zdjęcie takie na sprzedaż do wydruku na duży format? lub mógłbym gotowca nabyć

mkamzierczak:
Jacek, zrobię Ci takie zdjęcie za darmo. Ja nie sprzedaję zdjęć, to nie jest mój biznes. Ja mam na czym zarabiać, a to jest moje hobby. Będę robił niedługo zdjęcia to po prostu wyślę Ci dużą fotę i sobie wydrukujesz. Jak będziesz chciał to podasz format ramki jaką masz i plik też Ci przygotuję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej