Autor Wątek: AticAtac remake  (Przeczytany 16139 razy)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #15 dnia: 2012.11.01, 18:04:54 »
Piękny ten remake! Az się prosi aby zaanonsować go newsem na portalu ;)

RCL

  • *
  • Wiadomości: 49
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
    • RCL/RS/VVG
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #16 dnia: 2012.11.01, 19:08:31 »
Moim zdaniem - jak najbardziej! :) Polecam też przeprowadzić wywiad z Josephem, ma wiele do powiedzenia, tylko jest skromny ;-)

kotowate

  • *
  • Wiadomości: 2
  • Miejsce pobytu:
    Ząbki
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #17 dnia: 2012.11.01, 19:15:39 »
Szacun :) Największe wrażenie na mnie zrobiło chyba to, że to w Kismecie ;) Choć dla mnie zbyt neonowo-psychodeliczne. Ale stworki się fajnie animują.

A myślałeś o tym, aby to rozbudować jakoś? Choć w sumie jestem bardziej zwolennikiem zachowania oryginałów bez udziwnień, choć nie robienia ich jeden do jednego. Też w sumie dopiero po latach tę grę odkrywałem tak poważniej, bo wcześniej to jedyne co udało mi się odkryć to to, że wampir uciekał jak się miało krucyfiks. I w pewnym sensie odkryciem było też to, że to są faktycznie poziomy jeden nad drugim, piętra wielkiego budynku.

Zajęło mi chwilkę zanim połapałem się skąd jest muzyka - po zakończeniu jednego z filmików siedziałem i nuciłem dalej, bo aż za bardzo się wybija w pamięci coś takiego :) W ogóle Rob Hubbard niesamowite rzeczy robił i swoją drogą gdzieś na yt jest jego wykład, który warto obejrzeć.

A, i wywiad byłby fajną sprawą. A jakby jeszcze dodatkowo znalazł się czas na opisanie, jak remake powstawał... :)

Josh

  • *
  • Wiadomości: 24
  • Miejsce pobytu:
    wawa
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #18 dnia: 2012.11.03, 13:22:29 »
Ta lekka psychodela wynika z prostego faktu ,ze oryginal byl taki,tylko nie swiecil  ;) Jasne,ze troche to jeszcze podbilem w kierunku mojej innej ulubionej gierki ,tym razem z automatow -Tempesta.
Co do rozbudowy to dodalem jak widac nieco od siebie.Mozna zamrazac przeciwnikow,mozna rozwalac beczki i zdobywac ta droga ammo .Zrobilem tez featurke pod timeattack,mozna aktywowac rycerzykow aby zatanczyli  ;) i wtedy wszystkie drzwi poza tymi na klucz stoja otworem.Chyba pod koniec 3 filmiku to widac.Mieszalem jeszcze z bossami typu dracula ale wycofam zmiany bo tempo gry siada i przestaje to byc ta sama gra a Atica powinno dac sie skonczyc w kilkadziesiat sekund.

kotowate

  • *
  • Wiadomości: 2
  • Miejsce pobytu:
    Ząbki
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #19 dnia: 2012.11.05, 12:58:11 »
Dzięki za info :)

Zamrażanie zauważyłem, ale wydawało mi się, że to tylko wizualizacja tego, co było. Ale chyba pomieszało mi się z czymś innym (w sabre wulf niektórych się zamrażało?) I zapomniałem już o tym, że drzwi się same otwierały i zamykały wedle uznania, więc właściwie wszystkie nowe featurki na plus.

Osobiście byłem bardzo zawiedziony tym, jak szybko można przejść Atic Atac, gdy zobaczyłem pierwszy walkthrough, bo sam podobnie jak większość, lubiłem wędrować :)

dox

  • *
  • Wiadomości: 25
  • Miejsce pobytu:
    Rybnik
    • www.slanina.pl
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #20 dnia: 2012.11.05, 15:19:36 »
Wyglada swietnie :)

To nie marnowanie czasu, to szlifowanie talentu :-)  Docenione ;)

Widze ze moj byly szef (Bob_at_BH ) tez sie napalil :)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #21 dnia: 2012.12.21, 12:21:45 »

Josh

  • *
  • Wiadomości: 24
  • Miejsce pobytu:
    wawa
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #22 dnia: 2013.02.07, 00:21:02 »
http://www.youtube.com/watch?v=A4sMtzeVqYc&feature=youtu.be  tojest projekt nad ktorym obecnie pracuje.Prosze nie odbierac tego jako reklame ,dziele sie tylko tym co robie  :D i co mnie spowalnia w dokonczeniu Atica.

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #23 dnia: 2013.02.17, 13:20:00 »
Fajne. Można spodziewać się portu tej gry.. na ZX? ;-)

Tygrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4540
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mistrz ceremonii
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #24 dnia: 2014.10.03, 16:38:05 »
Projekt, w którym uczestniczył Josh właśnie się skończył, a gra miała premierę kilka dni temu; http://pl.wikipedia.org/wiki/Zagini%C4%99cie_Ethana_Cartera

CaT (-Man)

  • **
  • Wiadomości: 75
  • Miejsce pobytu:
    Bo'ness / Szkocja
Odp: AticAtac remake
« Odpowiedź #25 dnia: 2014.10.03, 19:49:04 »
Fajnie, bo zbiera dobre recenzje. Grafa rewelacja. Mam ochote zagrac ale poczekam na wersje na PS4.