Komputery z Z80 > POLSKIE KOMPUTERY

Album Historia Polskiej Informatyki 1948-1993

<< < (2/3) > >>

tomi:

--- Cytat: ZX Freeq w 2022.12.13, 14:55:41 ---
Rok... ja wpłacałem ze 3 lata temu.... :D

--- Koniec cytatu ---

A ja myślałem, że najlepszy do ćwiczenia cierpliwości jest ZX Spectrum Next issue 2  ;D

mkamzierczak:
Druk albumu będzie realizowany pod koniec przyszłego roku. Niestety album robię sam... wszyscy którzy deklarowali pomoc, wypięli się na mnie. Pragnę jedynie stwierdzić, że zrzutka zapewniająca realizację projektu zakończyła się w listopadzie 2021 i wtedy rozpocząłem realizację albumu. Pieniądze leżą na zrzutka.pl i nie można ich ruszyć do czasu druku, ponieważ taka jest polityka zrzutka.pl a sama zrzutka jest pod kontrolą KNF. Także jak ktoś się boi, że wziąłem kasę i albumu nie zrobię, to od razu mogę mu oddać to co zapłacił i wykreślić z listy. Jak ktoś chce pomóc to bardzo chętnie, szukam kogoś kto ma pojęcie o retuszu fotografii. Mam bardzo dużo zdjeć, gdzie widać rysy z negatywów.

mkamzierczak:
Sponsorzy, którzy mieli dać kasę to wiecie :) zastawiali się koronawirusem, a teraz inflacją... a czym będą się zastawiać w przyszłym roku to już mnie nie interesuje. Ze swojej wyjmę i dopłacę do tego interesu byle zamknąć temat i zachować twarz, a jednocześnie zrobić to tak, żeby po tym jak ktoś ten album weźmie w ręce powiedział... no tak... czekałem, ale warto było... a nie wziął kasę i zrobił gówno. To na razie tyle w temacie :)

paroos:
Jakby ktoś chciał się wypisać, to ja chętnie przejmę :)

ZX Freeq:
Ja od razu mówię, że się nie wypisuję :) Szkoda, że ludzie, którzy mieli pomóc się wypięli. Ja obróbką zdjęć zajmuję się amatorsko, bawię się PS Elements. Jeśli nie będzie ochotników, mogę w ramach możliwości wspomóc. Tylko ja wiecznie jestem w niedoczasie. :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej