Autor Wątek: JXD S7800B  (Przeczytany 6605 razy)

Ziutek

  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Miejsce pobytu:
    Toruń/Poland
  • Ziutek/ESI
JXD S7800B
« dnia: 2015.05.03, 20:15:28 »
Przy okazji oglądania jakiś retro gierek wpadłem na to:
http://www.omna.pl/konsola-tablet-7-jxd-s7800b-2gb-ddr3-1280x800-ips-8gb-quad-core-rk-3188-android-4-2-2-001002-002,a3060.html
Całkiem fajny tablecik z padem wyglądający jak PSP, cena imho też nie zabija ;)
Tu fajny filmik na YT z różnymi emu:
https://www.youtube.com/watch?v=4THH97uR-cg
Skype: swengi (nie zawsze online znaczy że jestem przy kompie)

Pyza^Illusion

  • *****
  • Wiadomości: 586
  • Miejsce pobytu:
    Lubań, dolnośląskie
Odp: JXD S7800B
« Odpowiedź #1 dnia: 2015.05.24, 19:52:47 »
Rok temu zafundowałem to cudo córce na komunię :D

Generalnie jest na wypasie... Wbudowane emulatory wszelkich konsol 8/16/32 bit :D Gierki z PlayStation chodzą nawet płynnie, czasem jakaś klatka się zgubi - kwestia gry. Emulatora Spectrum nie ma wbudowanego - trzeba doinstalowywać, choć raczej posłuży jako oglądarka dem, niż mini-konsola. Nie ma dobrze rozwiązanego sterowania - o dokładności już nie wspomnę.

Wadą będzie zapewne nie najlepszy wyświetlacz - w porównaniu do kolorów w Samsung Galaxy SIII Neo to bladziocha straszna. Po roku użytkowania bateria straciła na trwałości i teraz wytrzymuje jakieś 2 do 3 godzin grania / przeglądania neta z WiFi itp. Na początku potrafiła trzymać nawet 5 godzin zabawy.
Sama konstrukcja nie należy do pancernych :) W rozważnych i delikatnych rękach posłuży pewnie lata, ale daj dzieciakom i niech sobie wyrywają z rąk i upuszczają na podłogę a gałki raz-dwa będą chodzić same sobie, albo narożne przyciski ulegną przemieszczeniu...

Ogólnie za te pieniądze dostajemy całkiem sympatyczny sprzęt, ale też nie ma się co spodziewać jakichś fajerwerków... Ot tableto-konsola naprawdę warta tych pieniędzy.
ZX Spectrum+ (128kB by STAVI), FDD3000, TI-OF-TTL/ZXVGS, Masterface2b, MacFace II, DivIDE plus, Just Speccy 128...