Autor Wątek: giełdy Pixela styczeń-kwiecień  (Przeczytany 18611 razy)

PABB

  • *****
  • Wiadomości: 1098
  • Miejsce pobytu:
    Bielsko-Biała
Odp: giełdy Pixela styczeń-kwiecień
« Odpowiedź #30 dnia: 2018.03.04, 14:35:33 »
E, ale cały czas chodzi o lutowanie ? :o

... cały czas - to może być również w jakiejś części zamkniętej dla ogółu odwiedzających. Wierzę w to, że takie dzielenie się doświadczeniami jest korzystne dla każdej ze stron :)
A co jak co, masz o czym opowiadać :) Chętnie posłucham... i pewnie nie tylko ja...

Gryzor

  • *****
  • Wiadomości: 2009
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
Odp: giełdy Pixela styczeń-kwiecień
« Odpowiedź #31 dnia: 2018.03.04, 18:42:27 »
Ja wpadlem tylko na chwile - mizernie to wygladalo. Jak dla mnie nie bardzo wiadomo co to ma byc - targowisko, zlot, wystawa  ??? Troche wszystkiego - raczej sie nie sprawdzi.
Bilety tez drogie, ale moze taniej sie nie da. Na Grzybowska wchodzilo sie chyba do konca za free, nie sadze aby ludziom po jednej wizycie chcialo sie dalej wydawac kase.


PABB

  • *****
  • Wiadomości: 1098
  • Miejsce pobytu:
    Bielsko-Biała
Odp: giełdy Pixela styczeń-kwiecień
« Odpowiedź #32 dnia: 2018.03.04, 18:48:52 »
... dokładnie o tym mówiłem - to miejsce nie ma teraz niczego, co sprawiałoby, ze chcesz tam być (nie mówiąc o tym, żeby tam wrócić). Ma jednak spory potencjał - potrzeba tylko (aż?) chęci, decyzji i sporo pracy.

tooloud

  • *****
  • Wiadomości: 3185
  • Miejsce pobytu:
    Warszawa
  • mydłem go!
Odp: giełdy Pixela styczeń-kwiecień
« Odpowiedź #33 dnia: 2018.03.04, 19:23:47 »
To prawda, odwiedzających jest nadal mało, ale to kwestia wypracowania formuły i zainteresowania ludzi.

Na ten moment wystawiający nic nie płacili - co jest o tyle fajne, że zachęca do przyjścia z rzeczami i wyłożenia ich na stolik.

Nie do końca da się uzyskać klimat z Giełdy na Grzybowskiej - bo to trochę inne czasy.

Myślę, że jakby ktoś chciał siąść sobie z lutownicą i garścią kondków to by parę złotych zgarnął za ich wymianę w gumiakach etc. - do Łukasza, który przelutowywał gniazdo PSU w a600 Maćka z HRu co chwilę ktoś podchodził i pytał. Tylko klasycznie - trzeba wstać rano, przyjechać i poczekać aż ktoś się znajdzie chętny, albo rozreklamować taką usługę i miejsce.

« Ostatnia zmiana: 2018.03.04, 19:33:55 wysłana przez tooloud »
dużo sprzętu mało czasu.

jack_świdnik

  • *****
  • Wiadomości: 1641
  • Miejsce pobytu:
    Świdnik / Lublin
Odp: giełdy Pixela styczeń-kwiecień
« Odpowiedź #34 dnia: 2018.03.07, 21:03:25 »
Zapomniałem sie pochwalić. Moje pamiatki zbtej gieldy

https://photos.app.goo.gl/fIm7zkAveT9ybWLl1
moje marzenie: Timex 2048 128K

jack_świdnik

  • *****
  • Wiadomości: 1641
  • Miejsce pobytu:
    Świdnik / Lublin
Odp: giełdy Pixela styczeń-kwiecień
« Odpowiedź #35 dnia: 2018.12.08, 07:40:14 »
czy był ktoś może na ostatniej giełdzie pixela która odbyła się 20.10.2018r i może pochwalić się swoją fotorelacją?
chciałbym się zorientować co tam ciekawego się działo i co ze sprzętu było
moje marzenie: Timex 2048 128K