Komputery z Z80 > TIMEX

Dandanator + Multiply - nie czyta karty (Timex)

(1/5) > >>

aqqman:
Dandanator + Multiply 1.2 + Timex 2068

Dandanator działa, testy - PASS, 'widzi' Multiply - wciśnięcie "1" Pokazuje gui Multiply z informacją "Retrieving file names..."
i koniec, wisi w tym stanie. Na kartę wgrałem kilka plików - romy, tzx-y.
Kartę próbowałem formatować FAT, FAT32 nawet exFAT - (choć później doczytałem że biblioteka SD użyta w Multiply obsługuje tylko FAT i FAT32).
Ciekawostką jest fakt że kiedy po raz pierwszy włożyłem tą kartę (byłem przekonany że jest pusta), były na niej pliki z telefonu w którym kiedyś służyła - ot jakieś zdjęcia pliki tekstowe, i wówczas Multiply pokazało mi listę tych plików (niektóre, jakby wyrywkowo) i dało się strzałkami poruszać po tej liście. Wyjąłem kartę i sformatowałem w czytniku na PC. Później już kaplica. Karta nadal da się czytać i zapisywać na PC bez problemu.
O co może chodzić?

KWF:
Chyba jakaś niezgodność z Timexami, bo tu podobne zachowanie: https://www.speccy.pl/forum/index.php?topic=7044.msg102052#msg102052

Maryjan:
Tam się przypadkiem implementacja Kempston-a  nie sypie ?

aqqman:
Nie wiem, kempstony pokładowe mam wyrwane z korzeniami, zresztą i tak były na AY-greku (TC2068).
Jak to jest z tą zworką w dandanatorze od Joysticka? Ma być założona czy wyjęta?

Maryjan:
Założona - Kempston ON
Zdjęta - OFF

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej