ZX Spectrum > NAPRAWY

ZX Spectrum i ZX spectrum + do naprawy Katowice

(1/2) > >>

piniol:
Witam , mam zx spectrum gumowy który po podłaczeniu do tv  daje obraz poszatkowany  w piksle (jak na zdjęciu) , oraz zx spectrum + który jest martwy po podłączeniu  .  Oddam do naprawy  w okolicach Katowic  lub wysyłka . Proszę o informacje o możliwości serwisu naprawy.

m0b:
Może rozkręć delikatnie tego plusa i zobacz, czy jest kompletny, bo chcesz naprawiać, a może on np. połowy układów pozbawiony ;)

Gumiaka do czego podłączasz? On ma chyba dorobione wyjście kompozytowe ...

trojacek:

--- Cytat: m0b w 2023.05.18, 00:17:57 ---Gumiaka do czego podłączasz? On ma chyba dorobione wyjście kompozytowe ...

--- Koniec cytatu ---

To chyba nie ma wielkiego znaczenia, bo sądząc po zdjęciu ten gumiak ma zwaloną ULĘ.

KWF:

--- Cytat: trojacek w 2023.05.18, 00:25:18 ---... sądząc po zdjęciu ten gumiak ma zwaloną ULĘ.

--- Koniec cytatu ---

Pesymista ;) Na bank przetwornica popsula sie.

trojacek:
No dobra, może byłem pochopny, patrzyłem na zdjęcie na komórce i wyglądało bardzo podobnie to tego, co kiedyś sam miałem na stole. Było to coś, czego sprawna ULA nie jest w stanie wyświetlić, bo cienkie poziome linie miały zbyt dużo odcieni.
Teraz na ekranie PC widzę, że może faktycznie to tylko dolny RAM slash przetwornica.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej