Komputery z Z80 > TIMEX

Wyłączenie dźwięku w Timex 2048...

(1/3) > >>

djslam:
Witam,
Zastanawiam się gdzie umieścić przełącznik do wyłączenia beepera TC2048, bez zbytniej ingerencji w obudowę sprzętu... ma ktoś pomysł? 

trojacek:
Może od spodu, w prawym dolnym rogu? Nie byłoby go widać, okablowanie krótkie i proste, a zbyt często to chyba go używać nie będziesz?

djslam:
No tak... często nie będę go używał raczej. Ale dźwięk przydałby się czasem przy demach lub grach... jak nikogo nie ma w domu :)
Wracając do propozycji ...rozumiem, że wywiercić otwór? Wolałbym właśnie nie dewastować obudowy... Zresztą ciasno tam jest...

Tygrys:
W obudowie są otwory, w które powinien zmieścić się małutki przełącznik.

djslam:
Oglądałem sprzęt i lipa... ciężko upchać coś gdziekolwiek... tam gdzie są otwory wentylacyjne jest za ciasno, nad nim jest radiator, a nad radiatorem plastik od obudowy... zresztą szparki są za wąskie. Lewy górny róg pod modułem tv jest w miarę odpowiednia dziura.. tylko dostępne przełączki są za duże, za wysokie. Znowuż dwa otwory po spodniej części na przeciw siebie, po prawej i lewej stronie są za małe, zresztą nad nimi są zaczepy dla płyty TC... otwory na złącza tez lipa...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej