ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

Który adBlocker do YT na PC lepszy?

(1/2) > >>

ZorrO:
YouTube bez blokera reklam bywa strasznie upierdliwy. A ostatnio jakby skuteczniej przedziera sie z reklamami mimo blokerów, a ich zmiana na inny spowodowała komunikat że jak nie wyłączysz i tu lista akurat tych co ostatnio używałem (przypadek czy ma dostęp do listy łatek) to jeszcze tylko 3 filmy i zablokujemy ci możliwość oglądania filmów.
Chyba bym zwariował bez YT, wyłączyłem. Ale widzę w proponowanych łatkach do przeglądarki (Edge) bloker-antybloków, yyy eee...

Czyli że co, blokuje możliwość sprawdzania czy mamy zainstalowany bloker?
Używał już ktoś? Działa to czy nie bardzo, Co robić?

damik:
Mam w Operze jakiś standardowy Adblocker jaki włączył mi się zaraz po zainstalowaniu tej przeglądarki, wiele różnych stron WWW jak i YT przez to pyskuje że mam go wyłączyć.
Muszę rozeznać temat z jakimś inteligentniejszym blokerem reklam bo używanie zwykłego prostego blokera jest niejednokrotnie tak samo uciążliwe jak jego brak.

Dawno temu miałem na jakimś RPi postawiony filtr DNS wywalający reklamy na zasadzie długaśnej listy spamowej o nazwie Pi Hole, jednak nie wiem jak on sobie radzi w obecnych warunkach bo RPi został potem użyty do innych projektów.

steev:
Obecnie mam w Vivaldi zainstalowane uBlock Origin i AdBlocker for YouTube™ (wbudowany adblocker wyłączyłem dla domeny YT)
Działa jak złoto.

avision:
Na Operze mam włączony wbudowany bloker, dodatkowo Adblock Plus i uBlock Origin. Na YT nie pamiętam, kiedy widziałem reklamę i zero buntu. Komercyjnye portale często się plują ale po ponownym przeładowaniu strony jest ok.

damik:
Może po prostu wykupić abonament do YT, być może wtedy zmniejszy się tam liczba reklam jak przynajmniej obiecują. (nie wiem bo nie wykupiłem) ;D
Dla operatora YT to istotne straty i być może dla tego tak sieją reklamami, zaciekle walczą z adblocker'ami i zachęcają na każdym kroku do płatnej subskrybcji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej