ZX Spectrum > POWITANIA

Witam!

<< < (2/3) > >>

biax:
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi! Zaczynam zatem polowanie na szaraka ;) Po divide na pewno zgłoszę się do kolegi Zaxona.
Jakbyście słyszeli o jakimś egzemplarzu na sprzedaż, proszę dajcie znać. Z góry dziękuję !

matofesi:

--- Cytat: Ilyad w 2015.01.09, 01:33:34 ---Ja też polecam "Szaraka". By bez oczopląsu oglądać produkcje scenowe, wymaga on jednak modyfikacji sprzętowej, ale warto.
--- Koniec cytatu ---

Tak z czystej ciekawości i całkowicie OFF-TOPIC - o jakiej modyfikacji sprzętowej mówisz???

sect0r:
Pewno chodzi o PROFI , ale czy tego softu na więcej ramu jest naprawde aż tak wiele...

matofesi:
Ja tam nie wiem... "By bez oczopląsu oglądać produkcje scenowe" sugeruje chyba jednak coś innego zwłaszcza jak się do tego doda wymaga.

Ilyad:
Mówię o modyfikacji, zapobiegającej śnieżeniu na ekranie "Umbrella". Wymagał tego 128k "Toastrack" i 128k +2 "szarak". Tu link do tej modyfikacji na stronie Velesofta:
http://velesoft.speccy.cz/zx/umbrella/umbrella.htm
Gdzieś tu na forum była już na ten temat dyskusja.
Nie polecam jednak robić tego amatorowi. Gdyby nie kolega Pear, z moim "szarakiem" byłoby cienko.
Profi też jest ok. To chyba najwypasiońsza rozbudowa "szaraka" o jakiej słyszałem. Kiedyś nie przychodziłoby mi do głowy by mieć 1Mb w ZX. Nie mam czasu się do tego przybrać by stworzyć jakiś spis programów to wykorzystujących, ale pewnie  ze 100 by się uzbierało. Sector - Ty też masz Profi. Może już się trochę tym bawiłeś ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej