Autor Wątek: Monitor AOC Q3279VWFD8  (Przeczytany 1184 razy)

kasztelan

  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Miejsce pobytu:
    pl
Monitor AOC Q3279VWFD8
« dnia: 2018.08.28, 21:00:20 »
Witam.
Czy ktoś posiada i może doradzić. Dziś odebrałem, prawie wszystko Ok, świeci ładnie, zero bad, sub pixeli, dla mnie rewelka jak za 899zł. Niestety górna krawędź i narożniki poddają się pod słabym naciskiem i wchodzą do środka na jakieś 3mm. Nie jestem w stanie stwiedzić czy cofa się tylko warstwa anty glare czy sama matryca. Pytanie, czy te typy tak mają czy to np. skutek wymiany matrycy i złego spasowania? Boję się że po jakimś czasie dostanie się tam kurz i będzie to widać, a z drugiej strony po wymianie mogę trafić na jakieś bad pixele.

Ok. Sprawa się wyjaśniła, znalazłem jeszcze odciski paluchów, dwie rysy i stwierdziłem że na opakowaniu na oryginalną taśmę (plombę) z napise AOC naklejono taśmę przeźroczystą tak sprytnie że miałem wrażenie że to ja przecinam oryginał. Oczywiście oryginał był przecięty wcześniej. Teraz widzę że to wałek i próbowano wcisnąć mi sprzęt po naprawie (pewnie wymiana matrycy). Monitor kupiłem w firmie KAREN ale cały proces sprzedaży szedł przez Komputronik. Tak że zwróćcie uwagę w razie zakupów.
« Ostatnia zmiana: 2018.08.28, 22:11:05 wysłana przez kasztelan »
UPS - dostarczamy awizo, paczka do odbioru w mięsnym!