ZX Spectrum > RÓŻNOŚCI

najlepsze miejsce na spotkania.....

<< < (2/4) > >>

matofesi:
@RafalM Mnie niestety też ;)

W sobotę (a właściwie w niedzielę rano) przekonałem się, że już nie te latka... :( ;)

Szczerze mówiąc to ja bym się może i pofatygował do Warszawy (albo w inne sensowne miejsce - raczej nie u nas - nie chciałoby mi się robić za organizatora ;)), ale na pewno nie na jedno popołudnie. Jakby gdzieś zorganizować na przykład spęd na weekend z grillem, piwem itp. to wtedy czemu nie - jeździłem na takie imprezy nawet pod słowacką granicę ;)

Pyza^Illusion:
@up - popieram! Na 2-3 dniowy meeting (nawet nie regularne party), to i ja bym się wybrał. Najlepiej pod domki nad jakimś jeziorkiem czy coś. Ognisko, wspominki, wieczorne odpalanie demek i komentarze. No i przede wszystkim integracja towarzystwa.

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:

--- Cytat: matofesi w 2011.12.05, 22:28:01 ---Szczerze mówiąc to ja bym się może i pofatygował do Warszawy (albo w inne sensowne miejsce - raczej nie u nas - nie chciałoby mi się robić za organizatora ;)), ale na pewno nie na jedno popołudnie. Jakby gdzieś zorganizować na przykład spęd na weekend z grillem, piwem itp. to wtedy czemu nie - jeździłem na takie imprezy nawet pod słowacką granicę ;)

--- Koniec cytatu ---

I bezapelacyjnie ze sprzętem.

Duddie:
Yerzmyey, how about Cracow? :)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM:

--- Cytat: Duddie w 2011.12.06, 16:04:48 ---Yerzmyey, how about Cracow? :)

--- Koniec cytatu ---

Ee, w Krakowie było co dwa lata (od roku 2002 chyba), ale z Polski mało kto przyjeżdżał.
W tym roku wyjątkowo robiliśmy w Żywcu. Z Polski (prócz organizatorów x 2) były 3 osoby. Obecny tu Joulo (dawniej - Habib), Radxcell/Illusion i jego kolega Dracon.
W przyszłym roku więc napewno nic nie robię, może 2013, ale to zbyt długi czas, aby cokolwiek rozsądnie planować, rzecz jasna.
Ponoć w 2012 ma być robiony zlot przez Tygrysa, zapewne w Warszawie.


PS: Strona naszego polskiego zlotu ZX:
http://factor6.ic.cz/ivp/

Spis wszystkich edycji: http://factor6.ic.cz/ivp/history.html

Najnowszy zlot z tego roku nie został jeszcze dodany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej