Komputery z Z80 > TIMEX

Timmy - na 30 lecie Timexa 2048.

<< < (3/10) > >>

Phonex:
Bo ja, Wujku Dobra Rada, nie jestem jurorem, czy innym krytykiem i nie oceniam osobno za technikę, a osobno za "wrażenia artystyczne". Czy też "za te pieniądze", czy "pod względem", czy "biorąc pod uwagę"!

Jest to moja prywatna, nie doceniająca wysiłków i tylko trochę (jednak!) uwzględniająca skalę trudności, absolutnie subiektywna, głównie estetyczna, ocena osiągniętego efektu końcowego.
A za "pierwsze pełne wykorzystanie trybów graficznych Timexa" stawiam autorom piwo przy najbliższej okazji! ;)

trojacek:

--- Cytat: Phonex w 2014.09.22, 12:07:58 ---A za "pierwsze pełne wykorzystanie trybów graficznych Timexa" stawiam autorom piwo przy najbliższej okazji! ;)

--- Koniec cytatu ---

Brakuje mi tu możliwości lajkowania, jak na fejsie...;)

sect0r:
To i ja pomarudze :) Szkoda że tak krótko w 512x192 ;)

at0m:

--- Cytat: popocop w 2014.09.22, 10:07:32 ---Dobre, ale trochę krótkie.

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście można by dołożyć kilka dodatkowych grafik i efektów, ale absolutnie nie było na to miejsca. Pamięć jest wykorzystana "do ostatniego bajta"!


--- Cytat: Phonex w 2014.09.22, 12:07:58 --- Jest to moja prywatna, nie doceniająca wysiłków i tylko trochę (jednak!) uwzględniająca skalę trudności, absolutnie subiektywna, głównie estetyczna, ocena osiągniętego efektu końcowego.
--- Koniec cytatu ---

IMHO właśnie ograniczenia sprzętowe (a nie kwestie estetyczne) są tu kluczowe jeśli chodzi o długość produkcji. Nie ma miejsca na dodanie niczego więcej ... choć uwierz bardzo by się chciało ;)

Phonex:
Ja to wszystko oczywiście wiem/domyślam się.
Jestem po prostu "trudnym klientem". ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej